anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak kupowac i licytowac na Ebay.de lub Ebay.com

misiek7582
Użytkownik
Mam taki problem! Z pozoru wydaje sie prosty ale kiedy chce zalicytowac lub kupic przedmiot na zagranicznym ebayu to nie jest takie proste, poniewaz zamias zatwierdzic kupno lub licytacje to wyskakuje mi cos w stylu-"podaj nr. karty kredytowej itp". A co mam zrobic jak nie mam owej karty? w czym jest przyczyna( moze dlatego ze jestem nowym użytkownikiem 10dni) czy na dostep trzeba czekac? Czy po prostu trzeba dokonac transakcji(ale jak mam to zrobic jak musze to "cos" wypelniac) i niestety korzystam z konta znajomego który jak wcisnie "buy it now" to po prostu kupuje przedmiot i nie ma z tym problemow! Prosze o pomoc!
Wiadomość 1 z 14
ostatnia odpowiedź
13 ODPOW. 13

Jak kupowac i licytowac na Ebay.de lub Ebay.com

ftvmilano
Użytkownik
Czyli bez karty nic nie zrobie ? A nie da się dogadać ze sprzedającym tak żeby on coś zmienił w ustawieniach aukcji i już mi ta informacja nie wyskoczy i będe mógł kupić normalnie ??

pozdrawiam
Wiadomość 11 z 14
ostatnia odpowiedź

Jak kupowac i licytowac na Ebay.de lub Ebay.com

pomorzanin
Użytkownik
nie mozna. Weryfikacja jest wprowadzona odgornie, automatycznie i bez wyjatkow.
Moz by wystawil na tym Ebay na ktorym mozesz skladac oferty...

Pomorzanin=>O Mnie...

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Sprzedawaj bez zagrożenia płatności zwrotnej (chargeback):
MONEYBOOKERS

Wiadomość 12 z 14
ostatnia odpowiedź

Jak kupowac i licytowac na Ebay.de lub Ebay.com

mirocbr
Użytkownik
Witam!! Opiszcie proszę krok po kroku jak mam sobie kupic przedmiot np we francji. Nie mam pojecia jak to sie robi i nie mam kogo zapytac. Konto mam juz długo na ebay ale jeszcze nigdy tu nic nie kupiłem:( (tylko allegro)POMÓŻCIE!!
Wiadomość 13 z 14
ostatnia odpowiedź

Jak kupowac i licytowac na Ebay.de lub Ebay.com

normalnie logujesz się z loginu tego co masz i kupujesz.

Tylko proszę na przyszłość nie odświerzaj starych wątków, ten co odświerzyłeś jest z 2006 roku
na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 14 z 14
ostatnia odpowiedź