anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

International Priority Shipping z UK- dokąd w Polsce trafia przesyłka? Widnieje jako DORĘCZONA

06.12.2016 zamówiłem książkę na prezent gwiazdkowy- płatność przez PayPal. Wysłana 9 grudnia z możliwością śledzenia- po odprawie celnej 21 grudnia przesyłka została DORĘCZONA!!! Moje pytanie- gdzie została doręczona? Na pewno nie do adresata. Czy tego typu przesyłki po dotarciu do Polski trafiają do placówek PP czy InPost, a może gdzie indziej? Do dziś przezntu nie ma i nie wiadomo, co z nim dalej. Sprzedający kontaktował się z Ebay i poinformował mnie, że przesyłka dotarła do Polski- czy u nas nie można śledzić przesyłki, nikt nie rejestruje tego? Jeśli chciałbym teraz odzyskać pieniądze to od kogo i na jakiej podstawie, bo oficjalnie książka dotarła, tylko nie wiem gdzie.

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

Dot.: International Priority Shipping z UK- dokąd w Polsce trafia przesyłka? Widnieje jako DORĘCZONA

Już wiem, że przesyłka trafiła do inpost, miała być umieszczona w PACZKOMACIE, nie było żadnej próby kontaktu ani doręczenia, a po tygodniu zwrot do nadawcy. Czekam na uwzględnienie reklamacji.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Dot.: International Priority Shipping z UK- dokąd w Polsce trafia przesyłka? Widnieje jako DORĘCZONA

Już wiem, że przesyłka trafiła do inpost, miała być umieszczona w PACZKOMACIE, nie było żadnej próby kontaktu ani doręczenia, a po tygodniu zwrot do nadawcy. Czekam na uwzględnienie reklamacji.
Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Dot.: International Priority Shipping z UK- dokąd w Polsce trafia przesyłka? Widnieje jako DORĘCZONA

Kupuję w tym systemie od Ho, HO, Ho.

Poznać  angielski i śledzić! Zarówno eBay jak i PayPal prowadzą system

gwarancyjny dla nabywców, zgłoszenie roszczenia w jednym z nich wywołuje piorunujące reakcje.

Proszę się nie przejmować  drobnymi trudnościami, zastosować znany mechanizm

KLIENT PŁACI, KLIENT ŻĄDA!

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź