anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Hermes Versand czyli przesyłki z Niemiec do Polski

czeczek69
Użytkownik
Witam społeczność. Na niemieckim ebay wygrałem 3 aukcje i od dłuższego czasu oczekiwałem na dostarczenie przedmiotów. Pierwsza przesyłka wyszła do mnie 13 września (nota bene 13 dni po zapłacie przez paypal) i nie została dostarczona ponieważ kurier rzekomo nie mógł dostarczyć jej odbiorcy więc wróciła do sprzedającego do niemiec.

Nie dostałem żadnego powiadomienia telefonem, mailem ani żadnego dokumentu w formie papierowej jak to jest zwykle w przypadku krajowych przesyłek kurierskich. Dział obsługi klienta odmawia udzielania dokładnych informacji np. na temat który z polskich kurierów zajmował się przesyłką, twierdzą dodatkowo że współpracują z różnymi firmami i odsyłają po informacje do kupującego. Smaczku nadaje fakt że praktycznie cały dzień jest ktoś w domu (żona zajmuje się maleńkim dzieckiem).

Dziś dostałem informacje że kolejnego sprzedającego że Hermes próbował mi dostarczyć przesyłkę ale nikogo nie zastał, oczywiście podobnie jak wcześniej brak jakiegokolwiek powiadomienia mnie o czymkolwiek.

Otworzyłem spory na paypalu, wygląda jednak na to że sprzedający są tu bogu ducha winni, sprawę zawala Hermes, którym to paczki masowo wysyłają.

Co radzicie robić dalej w tej sprawie, na zakupy z przesyłkami wydałem prawie 2.000 zł z czego ok. 35% to koszty przesyłek.
Wiadomość 1 z 82
ostatnia odpowiedź
81 ODPOW. 81

Hermes Versand czyli przesyłki z Niemiec do Polski

Paczka wysłana 30 grudnia z Monachium do Wrocławia. Była juz w Polsce, ale "nie znaleziono adresu" i teraz jest w Wiedniu od 12 dni. Co robić?

Wiadomość 81 z 82
ostatnia odpowiedź

Hermes Versand czyli przesyłki z Niemiec do Polski

Hej mam ten sam problem 13.12.2023 wysłałam z Monachium 3 paczki Z Hermes i do tej pory zero odzewu i informacji gdzie są ? Codziennie dostaje że wracaj ale za parę dni  nie taki numer śledzenia albo podać kto wysyłał i za każdym razem co innego dostaje i niewiem co robić ? Czy Policja pomoże?

Wiadomość 82 z 82
ostatnia odpowiedź