Hermes Paket International ?

Kusi mnie zakup z Niemiec na aukcji nr 170571213288 (YAMAHA NATURAL SOUND STEREO RECEIVER RX-496RDS)


Wysyłka do Warszawy. Czy ktoś wie czy proponowany sposób wysyłki "Hermes Paket International" jest bezpieczny ? Czy to jest jakiś kurier? Bo w Polsce się nie spotkałem z tym i nie wiem czy bezpiecznie będzie kupić.


W międzyczasie próbuję porozumieć się ze sprzedawcą. Niestety po niemiecku nie mówię więc próbuję po angielsku i polsku (sprzedawca ma polskie imię i nazwisko) ale może tu ktoś się spotkał z tym "Hermes Paket International" i doradzi czy brać z tą wysyłką? Czy to jest rejestrowane? Czy można śledzić? Ile może iść do Polski,Warszawa?


Pozdrawiam,


Marek

Wiadomość 1 z 7
ostatnia odpowiedź
6 ODPOW. 6

Hermes Paket International ?

POPROSTU ODRADZAM

Bardzo popularny kurier w Niemczech i tylko w Niemczech, a jesli chodzi o wysyłkę za granicę w tym do Polski to porażka

Z tego co mi wiadomo rozwozi paczki jakiś kurier z tych powszechnie znany.

Poczytaj forum tak mniej więcej z lat 2008-2010 i poczytaj jak kupujący "kurwowali" na tego kuriera.

Pozdrawiam
P

na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 2 z 7
ostatnia odpowiedź

Hermes Paket International ?

krogulecc
Użytkownik

Jedyna wada tej firmy to jak cię nie zastaną w domu to już zaczynają się problemy. A tak poza tym jest wszystko ok, paczka dochodzi w moim przypadku jedna doszła w ciągu 3 dni a przeważnie w ciągu tygodnia jest.



Wiadomość 3 z 7
ostatnia odpowiedź

Hermes Paket International ?

A czy jest jakiś numer telefonu do tego kuriera w Warszawie?
Wiadomość 4 z 7
ostatnia odpowiedź

Hermes Paket International ?

Działają również w UK, odradzam równie bardzo jak firmę Yodel
Wiadomość 5 z 7
ostatnia odpowiedź

Hermes Paket International ?

Miałam paczkę wysyłaną z Niemiec przez firmę Hermes. Wszystko przebiegło sprawnie bez zakłóceń. Paczka dotarła do mnie 7 dnia, bez żadnych uszkodzeń dostarczona przez polskiego DHL-a. Droga śledzenia od nadania paczki w Niemczech do dostarczenia do mnie przez numer ID podany mi przez nadawcę paczki na stronie Niemieckiego Hermes.  Wszystko sprawnie polecam spokojnie.

Wiadomość 6 z 7
ostatnia odpowiedź

Hermes Paket International ?

Hermesa w Polsce wozi DHL , Do mnie z Austrii paczka szła ok. 6 dni.

W kraju paczka dostaje zupełnie inny numer krajowy , trzeba wejść na czat z infolinią DHL , żeby go pozyskać i monitorować paczkę na stronie DHL.

Wiadomość 7 z 7
ostatnia odpowiedź