EMS z Chin - problem z trackingiem

Witam!

W dniu 10.02 została do mnie wysłana paczka EMS z Szanghaju, na stronie pocztexu widnieje:

11.02.2010 17:01 Nadanie przesyłki
12.02.2010 21:34 CNSHAD Skierowanie przesyłki na lot


Stąd moje pytanie w jaki sposób mogę sprawdzić czy paczka dotarła już do Polski? Dodam, że na stronie pocztexu pojawiła się ta informacja dopiero dzisiaj, wcześniej sprawdzałam na stronie EMS i tracking również kończy się na 12.02. Z góry dziękuję za info
Wiadomość 1 z 33
ostatnia odpowiedź
32 ODPOW. 32

EMS z Chin - problem z trackingiem

A tak ogólnie to na chińskiej stronie pojawią się wpisy z opóźnieniem, wiem po sobie, więc się nie martw, Może paczuszka jest już w PL
Wiadomość 11 z 33
ostatnia odpowiedź

EMS z Chin - problem z trackingiem

gregorz5000
Użytkownik
z tego co wiem Wrocław podlega pod UC Zabrze lub Bytom a tam niestety długo trzymają przesyłki...
Wiadomość 12 z 33
ostatnia odpowiedź

EMS z Chin - problem z trackingiem

zgadzam się z gregorz5000 Wrocław jak i całe województwo dolnoąsląskie podlega po UC w Bytomiu
na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 13 z 33
ostatnia odpowiedź

EMS z Chin - problem z trackingiem

gregorz5000
Użytkownik
Przesyłka trafiła wczoraj 22.03. do Warszawy i została dzisiaj w nocy już wysłana dalej, pewnie do UC w Bytomiu....
Wiadomość 14 z 33
ostatnia odpowiedź

EMS z Chin - problem z trackingiem

Ja mam nadzieję, że to szybko pójdzie.
Wiadomość 15 z 33
ostatnia odpowiedź

EMS z Chin - problem z trackingiem

gregorz5000
Użytkownik
Dowiedziałam się na infolinii pocztexu, że przesyłka trafiła do UC Zabrze-Bytom, i Pani poradziła żeby tam zadzwonić i dowiedzieć się czy nie trzeba dosłać jakiś dokumentów do ovatowania i oclenia, paczka zapewne została przesłana jako gift z zaniżoną wartością jak to robią Chińczycy. Nie wiem czy mam dzwonić i się przypominać czy lepiej nie i liczyć że paczka się prześlizgnie i wypuszczą ją bez clenia. Jak myślicie?
Wiadomość 16 z 33
ostatnia odpowiedź

EMS z Chin - problem z trackingiem

Jeśli będzie potrzeba dosłania dokumentów to dostaniesz do domu list polecony, tak było w moim przypadku i mimo że dzwoniłam wcześniej i pytałam co muszę im dostarczyć to celnik mnie zbył.
Wiadomość 17 z 33
ostatnia odpowiedź

EMS z Chin - problem z trackingiem

gregorz5000
Użytkownik
dziękuję za odpowiedź, to w takim razie czekam
Wiadomość 18 z 33
ostatnia odpowiedź

EMS z Chin - problem z trackingiem

nie ma za co 🙂
Wiadomość 19 z 33
ostatnia odpowiedź

EMS z Chin - problem z trackingiem

pit_bull8484
Użytkownik
hej sluchajcie a jakie to dokumenty trzeba pokazywac?Jak zamowilam sobie sukienke i kilka innych ciuchow? Skad ja mam wziac dokumenty na to? 🙂
Wiadomość 20 z 33
ostatnia odpowiedź