EMS z Chin - problem z trackingiem

Witam!

W dniu 10.02 została do mnie wysłana paczka EMS z Szanghaju, na stronie pocztexu widnieje:

11.02.2010 17:01 Nadanie przesyłki
12.02.2010 21:34 CNSHAD Skierowanie przesyłki na lot


Stąd moje pytanie w jaki sposób mogę sprawdzić czy paczka dotarła już do Polski? Dodam, że na stronie pocztexu pojawiła się ta informacja dopiero dzisiaj, wcześniej sprawdzałam na stronie EMS i tracking również kończy się na 12.02. Z góry dziękuję za info
Wiadomość 1 z 33
ostatnia odpowiedź
32 ODPOW. 32

EMS z Chin - problem z trackingiem

zadzwoń pod ten numer mam nadzieję, że jest nadal aktualny, 225481506
na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 2 z 33
ostatnia odpowiedź

EMS z Chin - problem z trackingiem

Dzwoniąc na infolinie Pocztexu, dowiedziałam się tyle co widnieje na stronie, że przesyłka jest skierowana na lot, ale nie ma jej w Polsce i nie wiadomo kiedy będzie, oraz to, że na pewno pójdzie przez jakiś kraj tranzytowy, a nie bezpośrednio. Zadzwonię pod ten numer może czegoś innego się dowiem 🙂
Wiadomość 3 z 33
ostatnia odpowiedź

EMS z Chin - problem z trackingiem

Numer istnieje, ale nikt nie odbiera. Jestem ciekawa czy w ogóle ktoś tam pracuje
Wiadomość 4 z 33
ostatnia odpowiedź

EMS z Chin - problem z trackingiem

widocznie już nie pracują, lub zadzwoń ponownie później lub jutro, to spróbuj zadzwonić pod ten numer 225481356 tylko on jest co prawda on dotyczy "R" poczty, ale może coś Ci powiedzą na temat paczki lub wskażą jakiś inny telefon. Ten co Ci podałem to możesz dzwonić 24 godziny na dobę oprócz niedziel.

W ostateczności zadzwoń do sekcji reklamacji poczty (zagranica) w normalnych godzinach urzędowania 225481196
na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 5 z 33
ostatnia odpowiedź

EMS z Chin - problem z trackingiem

Dzwonię, dzwonię i nic. Wychodzi na to że nie pracują do 18... Dzięki.
Wiadomość 6 z 33
ostatnia odpowiedź

EMS z Chin - problem z trackingiem

gregorz5000
Użytkownik
Witam
Mam pytanie do Karinki-1, kiedy ostatecznie dostałaś przesyłkę z Chin wysłaną EMS? Również czekam na paczkę wysłaną do Polski 16.03. i ciekawy jestem czy jest już w Polsce. Pani na infolinii pocztexu stwierdziła że może już być ale nie da się tego sprawdzić, ponieważ testują nowy system i wiele paczek nie dają rady na bieżąco wpisywać... szkoda gadać!
Z góry dziękuję
Wiadomość 7 z 33
ostatnia odpowiedź

EMS z Chin - problem z trackingiem

Witaj 🙂

Możesz również sprawdzić na stronie EMS kraju z którego leci paczka. W moim przypadku paczka była w Warszawie chyba 20 lutego, w Poznaniu dotarła 22, została ovatovana i odebrałam ją osobiście 24 lutego. W przypadku drugiej paczki bo pierwsza przyszła niekompletna, paczka w ciągu tygodnia była u mnie, przyniesiona przez listonosza, więc byłam mile zaskoczona. Pozdrawiam
Wiadomość 8 z 33
ostatnia odpowiedź

EMS z Chin - problem z trackingiem

gregorz5000
Użytkownik
Witam,
Dziękuję Ci za szybką odpowiedź, na stronie EMS chińskiej widnieje tylko że przesyłka została wysłana z Szanghaju 16.03. i na tym się kończy, cóż będę cierpliwie czekać mam nadzieje że mi nie przetrzymają za długo na cle. Czyli widzę że EMS idzie z Chin do Polski ok. 7-12 dni.
Pozdrawiam
Wiadomość 9 z 33
ostatnia odpowiedź

EMS z Chin - problem z trackingiem

Nie ma za co, życzę aby paczka szybko do ciebie dotarła 🙂
Ja na UC w Poznaniu nie mogę narzekać, szybko, sprawnie i bezproblemowo, nawet urzędnicy mili i sympatyczni, czego nigdy bym się nie spodziewała 🙂 Nie wiem pod jaki ty należysz, ale mam nadzieję, że będzie tak jak w moim przypadku. Pozdrawiam
Wiadomość 10 z 33
ostatnia odpowiedź