anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy Firma eBay jest zarejestrowana w systemie IOSS

Czy Firma eBay jest zarejestrowana w systemie IOSS? jeśli tak to proszę podać numer. Jeżeli nie otrzymam numeru IOSS sprawę kieruję do Prokuratury Rejonowej oraz prowadzę śledztwo dziennikarskie. 

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

Czy Firma eBay jest zarejestrowana w systemie IOSS

To jest numer rejestracji podatkowej. Opłaciłem podatek Vat. Mam na to dokumenty. Każą mi jeszcze raz zapłacić ten podatek bo sprzedawca złożył fałszywe oświadczenie, że nie zapłaciłem podatku rejestrowanego w systemie IOSS. Po opłaceniu przeze mnie podatku Vat , sprzedawca dostał numer IOSS (IM2760000742), który powinien wprowadzić w deklaracji celnej. Nie uczynił tego i wprowadził w błąd urzędników (na podstawie opisu deklaracji celnej), że ja takiego podatku nie opłaciłem. W związku z tym nie mogę otrzymać kupionego przedmiotu. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Czy Firma eBay jest zarejestrowana w systemie IOSS

co to jest  IOSS? Jesli jest to numer jest na ebay.com pod dane firmy

 

About eBay: Company Info, News, Careers, Investor Relations (ebayinc.com)

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Czy Firma eBay jest zarejestrowana w systemie IOSS

To jest numer rejestracji podatkowej. Opłaciłem podatek Vat. Mam na to dokumenty. Każą mi jeszcze raz zapłacić ten podatek bo sprzedawca złożył fałszywe oświadczenie, że nie zapłaciłem podatku rejestrowanego w systemie IOSS. Po opłaceniu przeze mnie podatku Vat , sprzedawca dostał numer IOSS (IM2760000742), który powinien wprowadzić w deklaracji celnej. Nie uczynił tego i wprowadził w błąd urzędników (na podstawie opisu deklaracji celnej), że ja takiego podatku nie opłaciłem. W związku z tym nie mogę otrzymać kupionego przedmiotu. 

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Czy Firma eBay jest zarejestrowana w systemie IOSS

Ze strony UK ale polecam https://www.ebay.co.uk/help/listings/default/vat-obligations-uk-eu?id=4650 + 

 

punkt

I paid VAT twice. What should I do if eBay charged VAT on my order and then the shipping carrier charged import VAT on delivery?

In cases where you are charged VAT a second time by the carrier, you can provide proof of overpayment by uploading a copy of the shipping carrier invoice along with evidence of payment. eBay will then issue a refund of the VAT collected by eBay at checkout.

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Czy Firma eBay jest zarejestrowana w systemie IOSS

z...nofu jakiś wał 🙂 

A co ty chcesz zrobić ebay 🙂 

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź