Śledzenie paczki

Pewien Pan u którego zamawiałem przedmiot z Anglii, wysłał go wczoraj. Na moim Ebay'u jest dostępny numer paczki dzięki któremu mogę ją śledzić. Jednak nie wiem o co chodzi bo po kliknięciu w niego, na stronie przewoźnika pokazuję mi się taka informacja jaką dołączyłem w załączniku. Może paczka jeszcze na dobre nie wyruszyła z Anglii, albo jakiś pracownik nie zdązył wklepać tego numerku do systemu... napiszcie proszę o co może chodzić (przypominam, że paczka została nadana wczoraj).

Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

Śledzenie paczki

sledz sobie na tej stronie 17track.net ona jest bardziej precyzyjna niz sledzenie na royalmail, sprawdz dzis wieczorem lub jutro rano mozesz tez sledzic na stronie poczty polskiej

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

Śledzenie paczki

A orientuje się ktoś z was ile taka tradycyjna pczka pocztowa może iść z Wielkiej Brytanii do Polski ?

Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

Śledzenie paczki

Rejestrowane lub nie rejestrowane dochodziły mi z Anglii od 5-8 dni.

Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

Śledzenie paczki

Znowu sprawdziłem na Royal Mail, na 17track.net i na stronie polskiej poczty - niestety nadal głucho. Napiszcie czy pierwsza informacja dotycząca statusu przysyłki powinna pojawić się zaraz po wysyłce czy może to nastąpić z pewnym opóźnieniem. 

Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

Śledzenie paczki

to jeszcze sprawdz na trackitonline.ru albo zapodaj ten tracking

Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź