anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zostałem oszukany przez eBay-PayPal, proszę o jakieś porady

Witajcie, Parokrotnie to forum pomogło mi rozwiązać problem, dlatego ponownie zwracam się do Was o porady.

Tak w skrócie. Sprzedaje meble na terenie UK za pośrednictwem eBay oraz płatności PayPal.

Jakiś czas temu klient zakupił u mnie towar o wartości 1200 GBP. Produkt zawierał 9 dużych paczek oraz dwa materace. Oczywiście podpisał FVAT z ilością odebranych paczek. Przy dostawie było trzech kierowców, gdzie jeden z nich został poproszony o wniesienie paczek na posesje. Dzień po tym, jak klient otrzymał towar otworzył sprawę na eBay o temacie "nie otrzymał produktu", po przesłaniu FVAT z jego podpisem i ilości paczek, jakie odebrał, eBay zamknął sprawę na naszą korzyść. Ponownie zrobił to samo, lecz na PayPal, pod tym samym tytułem. Ponownie po przesłaniu dokumentu do PP, sprawa została zamknięta. Minęło może z dwa trzy dni i znowu pojawiła się sprawa, tym razem, że towar jest niekompletny. Wielokrotnie kontaktowałem się z kupującym poprzez wiadomości e-mail oraz formularz eBay co jest niezgodnego w tym, co dostał i zero odpowiedzi. Po rozmowach telefonicznych z PP, oni również nie otrzymali odpowiedzi. Mileno trochę czasu i PP zaktualizował status, aby klient dostarczył towar na swój koszt na wskazany adres. Nie wiem na jakiej podstawie PP podjął taką decyzję skoro, nie było żadnej informacji od klienta. Dzisiaj sprawa się zamkneła, iż klient podał numer nadania jakiejś przesyłki. Po rozmowie z firmą kurierkską, która dostarczyła paczkę oraz PP, paczka została dostarczona nie do mnie (mimo że cały czas byłem w domu), lecz do mojego sąsiada, gdzie ważyła 300 gram i było to pudełko po telefonie. Nie otrzymałem mojego produktu, jaki mu dostarczyłem. PP oczywiście umywa ręce. Proszę Was o pomoc, bo naprawdę nie wiem co robić.

Pozdrawiam, Przemek

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

zostałem oszukany przez eBay-PayPal, proszę o jakieś porady

dziwie sie ze otworzyl spor drugi raz bo podobno nie mozna .Spor raz otwarty i zamkniety nie moze byc otwarty ponownie. Mam nadzieje za Paypal nie zablokowal ci pieniedzy. jesli to zrobil to bezprawnie

**************************************
Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

zostałem oszukany przez eBay-PayPal, proszę o jakieś porady

Jedz do tego cwela i wybij mu zęby. Paypal i ebay to zlodzieje i maja gdzies sprzedawcow.

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

zostałem oszukany przez eBay-PayPal, proszę o jakieś porady

Popieram wyżej zamieszczonego posta.

To prawda. Polak leży i kwiczy.

NIc, a nic nie wskóra w zderzeniu z oszustami z Zachodu.

Od lat wypracowali metody, jak przy pomocy e-bay i Pal Pal okradać ludzi ze Wschodu.

A w dodatku za tą demokratyczną usługę musimy zapłacić haracz od sprzedaży. której nie ma, bo co to za sprzedaż jak Polak traci i towar i kase?

 

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź