wypłaty z Ebay ???

Witam prosze o podpowiedż kiedys wplaty wpadały do paypal a teraz zarządza Ebay który  wypłaca codziennie lub co tydzień to jest dramat. Czy  nie ma opcji wypłaty na żądanie?? Klient zwraca towar i czego oddać zasilić konto gdzie są dodatkowe oplaty.Prosze o podpowiedż pozdrawiam

Wiadomość 1 z 21
ostatnia odpowiedź
20 ODPOW. 20

Dot.: wypłaty z Ebay ???

Nie masz podpiętego konta bankowego więc pobrali z karty to co uważali że jesteś im winien.

 

Wiadomość 11 z 21
ostatnia odpowiedź

Dot.: wypłaty z Ebay ???

Bo mam problem z ta wkurzajaca weryfikacja i niemoge jej skonczyc;/

 

Dostalam wreszcie maila ze dzialaja w tej sprawie bo wyslali ja do jakiegos tam dzialu i zajmie to 3-5 dni.

 

Czyli pobrali z karty taka jak robili to wczesniej raz w miesiacu a teraz beda robic to pewnie co tydzien?

Wiadomość 12 z 21
ostatnia odpowiedź

Dot.: wypłaty z Ebay ???

Rozumiem, że pobrali ci prowizję od sprzedaży?

Wiadomość 13 z 21
ostatnia odpowiedź

Dot.: wypłaty z Ebay ???

Tak od sprzedazy. Niby ma to wszystko byc od 10 lipca, mam problem z weryfikacja tozsamosci bo urodzilam sie  5 sierpnia (a w angielskim sie daty innaczej zapisuje) a juz naliczaja mi oplaty po nowemu...

Wiadomość 14 z 21
ostatnia odpowiedź

Dot.: wypłaty z Ebay ???

Te wypłaty eBay to chyba chcą jakiś swindel zrobić , mi wisi do wypłaty naprawdę ogromna kwota, ale nie mogę jej dostać bo czego bym nie wysłał wisi czerwony baner o konieczności aktualizacji konta. Kasy na funkcjonowanie firmy już brak a ci nadal trzymają kasę. Odpisuje mi jedynie jakiś Hindus i oprócz zwrotów grzecznościowych nic nie podają żadnych informacji

Wiadomość 15 z 21
ostatnia odpowiedź

Dot.: wypłaty z Ebay ???

Musisz podać  konto na jakie mają przelać pieniądze. Nie ma możliwość wypłaty inna metoda jak było z Paypala np. czekiem czy przelewem bezpośrednio do odbiorcy któremu jesteś winien. Teraz wszystko odbywa się przez bank na bieżąco.

Wiadomość 16 z 21
ostatnia odpowiedź

Dot.: wypłaty z Ebay ???

Obciązenie konta na kwotę 32 € czyli jestes winny ebayowi 32€ za wczesniejsze aukcje 

Wiadomość 17 z 21
ostatnia odpowiedź

Dot.: wypłaty z Ebay ???

Poradziłeś sobie z tymi szmaciażami? Mi po kilkunastu mailach baner znikł ale dalej nie mogę wypłacać pieniędzy. podali jakis kod i numer ale numer nie działa a na maile nie odpisują. Banda Chxja, nic poza tym,

Wiadomość 18 z 21
ostatnia odpowiedź

Dot.: wypłaty z Ebay ???

Problem wciąż ten sam,mam tym razem niebieski baner, gdzie  wysłałem wszystkie możliwe informacje o sobie, nawet zdjęcie gołego przyrodzenia w celu weryfikacji( żart)

Nadal kasy nie mam na koncie, a to ogromna kwota EURO.

Numery kont sprawdziłem kilka razy, kasy wciąż brak.

Ciekawe czy jest jakiś prawnik który by się tym zajął

Tu znalazłem link ,że nie tylko w PL są takie problemy, myślę , że szykuje się niezły szwindel niestety

https://www.ecommercebytes.com/C/abblog/blog.pl?/pl/2020/11/1605981887.html

Wiadomość 19 z 21
ostatnia odpowiedź

Dot.: wypłaty z Ebay ???

Ktoś tu wszedł w kontakt na czacie z osobą i problem rozwiązali. Spróbuj kontaktu osobistego na czacie albo na Facebook.

Ta cała zmiana dopiero raczkuje i przy niedociągnięciach przerastających obsługę nie każdy otrzyma pomoc szczególnie w przypadkach nietypowych.

Wiadomość 20 z 21
ostatnia odpowiedź