wypłaty z Ebay ???

Witam prosze o podpowiedż kiedys wplaty wpadały do paypal a teraz zarządza Ebay który  wypłaca codziennie lub co tydzień to jest dramat. Czy  nie ma opcji wypłaty na żądanie?? Klient zwraca towar i czego oddać zasilić konto gdzie są dodatkowe oplaty.Prosze o podpowiedż pozdrawiam

Wiadomość 1 z 21
ostatnia odpowiedź
20 ODPOW. 20

wypłaty z Ebay ???

Tylko dwie opcje: dziennie lub tygodnoiwo. Nie mozna na żądanie. Moze sie zmieni ale na razie tylko tak

Wiadomość 2 z 21
ostatnia odpowiedź

wypłaty z Ebay ???

Gdy aktywujesz teraz te wypłaty przez ebay to od razu masz to aktywne i paypal całkowicie znika? Mi tam wyskoczyło, że mam to zrobić ale na razie zignorowałem.

Wiadomość 3 z 21
ostatnia odpowiedź

wypłaty z Ebay ???

Jest aktywne za kilka dni gdy zweryfikuja bank. Tak Paypal nie jest potrzebny do sprzedazy na Ebay. Kupujacy ciaz moga placic Paypalem korzystajac z jego ochrony  ale pieniadze wplywaja z tego prosto na twoje konto bankowe dziennie lub tygodniowo.

 

Jesli nie aktywujesz tego nowego systemu finansowego Ebay to ogranicza ci sprzedaz az do kompletnej blokady sprzedazy. 

Wiadomość 4 z 21
ostatnia odpowiedź

wypłaty z Ebay ???

Ograniczy tzn.? Bo myslalam ze  po 10 lipca z tego co pisali to nawet jak mam aukcje to je mi anuluja, az do czasu gdy sie nie zgodze na nowe zasady.

Wiadomość 5 z 21
ostatnia odpowiedź

wypłaty z Ebay ???

A to sie cos zmienilo. Ja nie moglem wystawiac nowych aukcji a stare nie odnawialy sie az uaktualnilem dane banku, Ale to bylo rok temu. 

Wiadomość 6 z 21
ostatnia odpowiedź

wypłaty z Ebay ???

Jest gdzieś napisane do kiedy trzeba przejść na te "wypłaty ebay"?

Wiadomość 7 z 21
ostatnia odpowiedź

wypłaty z Ebay ???

Dostales albo dostaniesz email zapraszajacy do partycypacji.

 

Mozesz tez sprawdzic w moj ebay czy masz juz opcje do dodania konta bankowego

 

moj ebay + konto + platnosci pod  informacje o platnosci

 

Płatności (ebay.pl)

Wiadomość 8 z 21
ostatnia odpowiedź

wypłaty z Ebay ???

Mi pisza ze do 10 lipca.

Wiadomość 9 z 21
ostatnia odpowiedź

wypłaty z Ebay ???

Dzis dostalam takiego e-maila pierwszy raz - co to znaczy?

 

Obciążyliśmy Twoją kartę kredytową kwotą EUR 32,31. Dokonaliśmy tego obciążenia, ponieważ nie miałeś(łaś) wystarczających dostępnych środków, aby pokryć opłaty za wcześniejsze transakcje.

Wiadomość 10 z 21
ostatnia odpowiedź