anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

poczta polska podnosi drastycznie ceny za wysyłki zagraniczne od 01/2013

Witam,


od 4tego stycznia 2013 polska poczta podnosi drastycznie ceny wysłania listów za granicę ...


W związku z tym chciałbym zapytać czy ktoś tu szuka jakiegoś lepszego rozwiązania... ?


Pomyślałem o zorganizowaniu wspólnie może kogoś kto mógłby wysyłać nasze listy na czeskiej poczcie?


możnaby np. wysyłać do Cieszyna worki z naszymi listami przez PKP (przesyłki konduktorskie) a tam ktoś by je odbierał i wysyłał przez czeską pocztę w świat..?


 


Jakieś inne rozwiązania może? wspólnie zawsze siła...


Pozdrawiam


 

Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

Odp.: poczta polska podnosi drastycznie ceny za wysyłki zagraniczne od 01/2013

Ty tak serio o tym Cieszynie?

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

Odp.: poczta polska podnosi drastycznie ceny za wysyłki zagraniczne od 01/2013

Witam,


a jednak to prawda.



U mnie koszty związane z wysyłką wzrosły o 40 - 50% (patrząc za poprzedni miesiac).



Obecnie szukam innego sposobu na wysyłanie za granicę. Czy coś wiadomo i Inposcie? Wiem, że obecnie nie wysyłają za granicę ale może wkrótce?

Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

Odp.: poczta polska podnosi drastycznie ceny za wysyłki zagraniczne od 01/2013

wątpię aby cos było konkurencyjne wobec poczty.


 


Ja średnio przed podwyżką płaciłem miesięcznie 2 tys to jak się zmieszczę w 3 tys to będzie dobrze


 


narazie podniosłem ceny za towar ale i tak jestem nadal konkurencyjny wobiec konkurentów z tej samej branży


 


 

Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

Odp.: poczta polska podnosi drastycznie ceny za wysyłki zagraniczne od 01/2013

Czesc..wysyłasz rowniez do Wielkiej Brytanii?


do kwietnia czas doreczenia moich listow priorytetowych (nie polecone) wysyłanych przez pocztę polską do Wielkiej Brytanii wynosił 4-5 dni. Od kwietnia połowa listów dochodzi w ciągu 10-15 dni..masakrycznie czas się wydłużył. Do innych krajów w UE bez zmian..jest okay...... nie wiesz może co jest tego przyczyną? Pozdrawiam mike

Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

Odp.: poczta polska podnosi drastycznie ceny za wysyłki zagraniczne od 01/2013

tak, wysyłam do UK, ale ja sprzedaje drobnicę więc wysyłam poleconymi prio, a ekonomiki prio pewnie idą dłużej bo zamienili samolot na ciężarówkę

Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź