Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

specyfikacja przedmiotu

jak zrobic specyfikacje przedmiotu , chce sprzedawac kilka takich samych przedmiotow na jednej aukcji lecz rozniacych sie kolorami oraz rozmiarami

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 57 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Czy można mieć 2 konta na ebay ??

Witam Czy można mieć dwa konta założone na eby i prowadzić z nich sprzedaż ? Lub czy można mieć dwa konta firmowe z tymi samymi numerami NIP ?? Jak ebay to traktuje ?? Pozdrawiam

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2655 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Limity na polskim eBay.

Z racji tego, że serwis leci z ludźmi w kulki i utajnia praktycznie wszystkie przydatne informacje, zapraszam do dzielenia się doświadczeniami. Z autopsji: Wpłaty na konto w PayPal przestają być blokowane po uzyskaniu 20 pozytywnych komentarzy. Z Pay...

List priorytetowy zwykły a polecony

Witam. Wysyłam większość towaru, około 90%, do Wielkiej Brytanii (oczywiście sprzedaje na innym nicku), paczki wysyłam priorytetem poleconym. Zastanawiam się czy ktoś z was próbował wysyłać listem priorytetowym zwykłym do Wielkeij Brytanii, jeśli tak...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 18206 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Dlaczego nie ma w książkach kategorii przewodniki ?

Sezon turystyczny coraz bliżej (właściwie na mniejszą skalę trwa on przez cały rok) a w kategorii książki - nadal nie ma podkategorii przewodniki turystyczne - książki krajoznawcze. Jeszcze mogę zrozumieć (na siłę - ale jednak), że ebay.pl nie liczy ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 55 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

eBay.de problem z kosztem wysylki

Witam, proszę o pomoc, chciałbym wystawić przedmiot przez ebay.de i pytanie jak dodać opcje wysyłki do aukcji z cennikiem wysyłki do poszczególnych krajów. I drugie pytanie jak zrobić żeby wysyłka była na teren Europy a nie tylko do Niemiec, czy wiąż...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 267 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nie przysłali kodu aktywacyjnego

Kod miał dojść pocztą. Dwa razy wysyłałam prośbę o aktywację. Pisałam w tej sprawie i nic. Nie wiem co robić. Zastanawiam się natomiast, czy aktywcja przez pocztę rzeczywiście istnieje, czy chodzi o wydobycie numeru telefonu? Jakieś pomysły?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 254 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zmienne dane na moim EBAY...

Zmienne dane pokazuje mi ''mój ebay'' - po włączeniu są jakieś poprzednie dane , potem '' przeskakują '' dopiero na aktualne dane. Nie zawsze mi pokazuje prawidłowo stan aukcji faktyczny ''sprzedanych '' - niesprzedanych '' czy ''aktywnych ''. Dlacze...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 38 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ochrona sprzedającego

Witam Sprzedałem na ebay UK płyte główna. Gdy kupujący ją odebrał stwierdził że nie działa. Ale przed samą wysyłką ją sprawdzałem i było wszystko ok. Podejrzewam że ją poprostu popsuł w czasie montażu. Czy ebay ma tylko zabezpieczenia dla kupujących?...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 76 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

aukcje widoczne na całym świecie

witam. pomocy !!! jestem zarejestrowaany na ebay.pl co zrobić aby moje aukcje , przedmioty były widoczne na każdym ebayu na całym świecie , np aby były widoczne dla tych co wchodzą z ebay.co.uk !!! pomóżcie !!

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 518 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań