Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

SPRZEDAŻ ALKOHOLU NA eBAY

witam mam pytanko czy można sprzedawać alkohol na polskim ebay jeśli nie to na którym, może niemieckim? Jęśli na niemieckim to jak to zrobić czy wystarczy się zalogować na ebay niemieckim? Będe wdzięczny za wskazówki

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 953 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ebay.de Nie widzę moich aukcji

Witam mam pytanie do znawców. Wystawiam przedmiot na ebay.de, wszystko jest w porządku ale podczas przeglądania strony nie widzę swoich przedmiotów, którym akurat kończy się czas. Widzę inne przedmioty, innych sprzedawców czas do zakończenia a moich ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 311 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Blokada pieniędzy w Paypal'u

Witam jestem nowy. Sprzedałem przedmiot za 1zł. Otrzymałem wpłatę i na koncie Paypal mam 17 gr. obok pisze opłata 83 gr. Co to za opłata? I czy otrzymam te 83 gr. po zwolnieniu?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 83 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak dodać zdjęcia do Informacji o firmie ?

Witam wszystkich, W ustawieniach konta, w "Zarządzaniu sklepem", mam dostęp do t.zw. "Stron niestandardowych", które mogę następnie edytować tak by wyświetlały informacje ogólne o moim sklepie. Mam wybrane już format tekstu na stronę ebay sklepu i sa...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 73 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

dwa sklepy

witam. prowadzę już jeden sklep na ebay. teraz chciałbym jeszcze sprzedawać coś zupełnie innego. czy można na jednym koncie mieć dwa sklepy? czy lepiej założyć drugie konto i sklep czy lepiej dodać nowe aukcje do "sterego" sklepu i korzystać z otrzym...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 116 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Dwa konta firmowe Czy można ??

Witam Posiadam konto firmowe na ebay. Teraz założyłem kolejne i prowadzę sprzedaż tylko na tym nowym. Czy mogę ustawić drugie konto też jako firmowe podając mój Nip. ?? Czy nie będzie problemu jeśli bedą dwa konta o tych samych adresowych i tym samym...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 313 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Feedback

Witam, jak najłatwiej zdobyć feedback?, na innym serwisie aukcyjnym wystarczy zrobić aukcję od 1zł kilku przedmiotów i od razu ma się klientów-tutaj widzę jest trochę inaczej.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 126 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

jak wpisać np. 3,99

witam mam mały problem może ktos mi podpowie jak wpisac kwote np. 0,99 lub 3,99 funta próbowałem ale jakoś nie moge tego zrobić oczywiście na angielskim ebay z góry dziękuję za pomoc

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 77 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Informacje o firmie

Jak uzupełnić "Informacje o firmie", które są widoczne na samym dole każdej aukcji? W moich aukcjach widoczna jest tylko nazwa firmy i adres, a widziałem na innych aukcjach, że sprzedawcy mają widoczny również NIP, nr tel., e-mail. Przeszukałem caly ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 429 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zaawansowany menedżer sprzedaży

Witam. Uaktywniłem sobie Zaawansowany menedżer sprzedaży. I chciałbym mieć taką regułę żeby aukcja wystawiała się ponownie aż do sprzedania wszystkich przedmiotów z magazynu. I chodzi mi o to żeby była ciągłość np tak jak tutaj na tej aukcji nie jest...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 135 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

komentarz pozytywny ale brzmi nieco negatywnie- PROBLEM

Witam a mianowicie chodzi mi o to ze facet dostal przedmiot i po chwili wystawil pozytywa ale z dopiskiem ze ustnik pasuje w 90% ale mimo tego jest zadowolony... jak to przeczytalem to mnie wcielo i napisalem mu ze na 100% jest dobry i ze chyba zle g...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 61 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań