anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

obsługa emaili z kilku kont ebay DE PL

Witam 

borykam sie z nastepującym problemem i szukam sprawdzonego rozwiązania , a mianowicie 

posiadam kilka kont w ebay DE i ebay PL , non stop problem z przelogowywaniem i automatycznyą zmianą z DE na PL i odwrotnie 

krew zalewa jesli chodzi o odpowiadanie na maile i obsługe całej wewnętrznej poczty z ebaya do klientów.

 

reasumując szukam programu czy jak to nazwać który będzie obsługiwał mi kilka kont pocztowych ebaya PL i DE

rozwiązania takie jak przekierowania wszystkiego na outlooka , gmaila itp . nie działaja , potrzebuję czegoś co to ogarnia 

pozdrawiam i dziękuję z góry za pomoc 

Robert 

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

obsługa emaili z kilku kont ebay DE PL

 

Gmail ma taką opcję (zakładka konta importowane) albo Thunderbird

 

 

 

/*-pomogłem? zaznacz odpowiedź jako pomocną---------*/

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

obsługa emaili z kilku kont ebay DE PL

Witam 

Dzięki wielkie za odpowiedź

 

ale wydaje mi się że problem będzie nadal , ponieważ jak kliknę na odpowiedz to na przykład przenosi mnie do konta ebay tego poslkiego a nie niemieckiego , gdzies tu nie mogę tego ogarnąć , może ze wzgiędu na to że gdzies jeszcze czyta lokalizację i czasami w momencie chęci odpowiedzi na pytanie przenosi mnie do ebay-a po stronie polskiej .

może jaśniej to wytłumacze ...

mamy konto na ebay . pl i tam powystawiane aukcje i jest ok, ale jesli z tego samego konta chcemy wystawiać aukcje na DE , to loguję się moim loginem ale przez stronkę ebay de a nie PL i wtedy na DE poprawnie mogę wystawiać ale kurczak mam własnie problem z odpowiedziami na pytania bo jak do DE i przenosi mnie do logowania (przez ten banerek ODPOWIEDZ) to miesza się , chyba że da się nie wchodzić przez ten jak to nazywam banerek tylko to robić poprzez ODPOWIEDZ ale w mailu , hmmm nie wiem 😞

i jeszcze jedno czy da się to jakos pogrupować juz w poczcie bym wiedział co z jakiego ebaja jest ?

 

dzieki za wsparcie i rady bedę walczył dalej oczywiście jeśli cos podpowiecie 

pozdrawiam 

Robert 

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

obsługa emaili z kilku kont ebay DE PL

Przy odpowiedziach przenosić cię będzie na ebay,na którym rejestrowałeś konto.

 

Możesz odpowiadać przez maila.

 

Sprawdzaj przy logowaniu czy nie masz opcji "zapamiętaj". Jeśli jest-w takich sytuacjach Ebay się "gubi" i nie wie kto to właściwie jest.Zapamiętany w cashu Kowalski, a loguje się Nowak. Trzeba w sytuacji kilku kont pamiętać o buttonie "wyloguj".

 

Do każdego konta ebay masz przypisany inny email- sprawdzw gmailu,czy możesz utworzyć foldery i przypisać do nich konkretny adres email.

 

 

 

 

 

/*----pomogłem? zaznacz odpowiedż jako pomocną------------*/

 

 

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź