Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

jak wprowadzic numer telefonu

przy rejestracji konta wbijam numer komorkowy - podaj poprawny. wbijam z +48 - zadługi . mało intuicyjne , jak wpisac numer zeby przejsc dalej ?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 897 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

zwrot na konto paypal którego nie mam

Ostatnio zakupiłem kurtkę zimową wysłałem pieniądze za pomocą opcji podania swoich "danych" z karty płatniczej numeru karty daty ważności itd pieniążki zostały mi pobrane z konta polskiego razem z przeliczeniem walut na nastepny dzień okazało się że ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 381 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

co mam robić? jeden koleś w ogóle mi nie wysłał tego co kupiłam, a inny wysłał, ale zepsute

co mam robić? jeden koleś w ogóle mi nie wysłał tego co kupiłam, a inny wysłał, ale zepsute i nie nadaje sie do uzytku? gdzie powinnam to zglosic, bo oczywiscie ani jeden, ani drugi sie nie odzywa; jednemu zdazylam wystawic negatywa, drugiemu już nie...

prośba o radę

Witam,Dostałem email informujący mnie o założeniu konta na ebay. Problem polega na tym, że nigdy takiego konta nie zakladałem. Czy to oznacza, że ktoś użył mojego adresu mailowego w celach oszustwa? Co zrobic w takiej sytuacji? Istnieje jakis adres e...

Rozwiązane! oszustwo

W styczniu kupiłam sofe za 230£ i do tej pory nie mam ani sofy ani pieniędzy. Co mam zrobić pisałam juz sprzedającego i nic brak odpowiedzi. Czy mam szanse odzyskać moje pieniądze?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 636 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

pozycjonowanie aukcji

witam. Zastanawia mnie jeden fakt .Konkurencja wystawia ten sam towar wchodzę i sprawdzam na ebay.com jczy mój jest również widoczny? a tu nic dopiero jak wejdę w polski ebay to wyskakuje jako jeden z pierwszych. Wpisywane hasło to pentax 12mm. Czy t...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 4054 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

problem ze sprzedawaniem

witam zalozylam konto na ebay'u, polaczylam je z moim paypalem i chcialam sobie sprzedac jedna rzecz. Weszlam w zakladke sprzedaj i wypelnilam wszystko poprawnie, pokazalo mi sie jak bedzie wygladac moja aukcja i nacislam dalej, wyskoczylo mi cos tak...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 272 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak edytowac wygląd elementów sklepu?

Witam, Jak można edytować wyglą boxów w sklepie? Przykładowo chciałbym nadać swój wyglą CSS lub dodać grafike do boxu z kategoriami? Niestety nie wiem jak to zrobić, lub może jest możliwość dodania włąsnego boxu z kategoriami??

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 365 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

pomocy - adblock

na ebay.de i ebay,pl wyskakują reklamy z dołu i boku i się wkr*am , zainstalowałem adblock plus ( na allegro i inne strony pl pomogło ) a tu lipa !!!!! dzieki

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 421 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z odtwarzaczem głosu na stronie eBay

Witam.Nie wyświetla mi się odtwarzacz głosu, który podaje poprawne cyfry, które należy wpisać podczas kontaktu z innym użytkownikiem.Problewm występuje na Firefox 29 z Windows 7.Na IE11 odtwarzacz wyświetla się prawidłowo.Tak to u mnie wygląda. Potra...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 521 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Przelew

Witam. Czy ktoś może orientuję sie ile trwa przelew z banku Raiffeisen Polbank na konto paypal?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 360 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Błędne kodowanie znaków na EBAY DE. Zarówno treść aukcji jak i dane techniczne produktu.

Witam serdecznie, Chciałbym zapytać co może być przyczyną błędnego wyświetlania znaków na aukcji przesyłam linkhttp://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=201082185379Błędne znaki są zarówno w danych technicznych produktu jak i w samej treści a...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 831 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupiłem telefon,zapłaciłem nadal go nie dostałem.Czekam tydzień ponad

Witam.Kupiłem telefon iPhone 5s.Wszystko ładnie pięknie,zapłaciłem i zrobiłem tak jak trzeba.Ta osoba napisała mi że dostała pieniądze,paczkę wysyła dzisiaj (czyli 16 lub 17 kwietnia 2014r.) i że jak wyśle to poda mi nr nadania paczki.Więc czekałem d...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 355 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań