Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Celnicy zniszczyli mi przesyłkę.

Pytanie brzmi. Kiedy celnicy powinni i mogą otworzyć paczkę? Otrzymałem jako gift przesyłkę z USA. W środku była ceramika kolekcjonerska. Wartość paczki nie została podana. Paczka przeszła przez Urząd Celny i trafiła na moją pocztę. Na poczcie okazał...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1656 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

POMOCY :( MC124 - Ograniczenie konta eBay – weryfikacja tożsamości

Witam dzis rano Ebay zawiesil mi konto i przyslal taka informacje:cieszymy się, że zdecydowałeś się sprzedawać na eBay!Naszym celem jest stworzenie przyjaznego i bezpiecznego środowiska kupującym na eBay, dlatego nasz zespół - zgodnie z Zasadami bezp...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 959 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

co to znaczy ???

Mam zapytanie co to znaczy " Do you accept a re-shipment? " proszę o pomoc

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 165 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

proszę o pomoc

witam co mam zrobić żeby anulować kupno przedmiotu ? Pisałem i dzwoniłem do sprzedawcy a on nie odbierał telefonu i nie odp mi na e-maila. Proszę o pomoc z góry dziękuję i pozdrawiam

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 74 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

oferta drugiej szansy

Witam poradżcie co zrobić, jesli sprzedawca zaproponował mi ofertę drugiej szansy z konkretną data wygaśnięcia, po czym na 1,5 godzny przed czasem "zdjął" ofertę i nie zdązyłam....

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 113 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupon zniżkowy

Witam! Mam problem, bo zabrakło mi na moim koncie PayPal 0,76 groszy by sfinalizować zakup przedmiotu. Mój bank jest nieczynny przez weekend i pieniądze które przelałem na PayPal (całe 10 złotych  ) wpłyną najwcześniej w Poniedziałek. Słyszałem o ku...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 276 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

sprzedawca mnie ignoruje

witam jestem nowy na ebay i dwa dni temu wygrałem licytacje złotą monetę za 510zł ale sprzedawca nie chce przyjąć zapłaty za przedmiot i ignoruje wiadomości odemnie a wystawił 10 takich samych monet na kup teraz po 4600zł/szt. wyciągłem z ebay dane k...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 102 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Komentrz

Witam sprawa tego typu ponad miesiąc temu kupiłem przedmiot który do mnie nie dotarł ebay,de , przedmiot został zapłacony ,Teraz mam sprawę w centrum rozstrzygnięć o zwrot pieniędzy . I pytanie tego typu czy mogę wystawić komentarz neg czy mam dalej ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 143 Wyświetlenia
  • 11 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Polska-Szwecja

Założyłem konto na eBay.pl ale mieszkam w Szwecji ...podałem adres zamieszkania i wysyłki przedmiotów z tego miejsca ...e Bay.pl usunęło moje wystawione przedmioty i zażądało wysłania kopi dowodu osobistego i zameldowania ..posiadam dwa dowody ..pols...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 299 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

prośba o pomoc przy anulowanej transakcji

Mam właśnie przypadek anulowania transakcji po jej wygraniu. Sprzedający zgodził się na anulowanie i zaproponował towar drugiemu licytantowi. Poprosił o zapłacenie prowizji ale nie otworzył sporu o taki zwrot tylko chce przes adres mailowy na Pay Pal...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 297 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

POMOCY!!!

Witam mam pytanie zakupiłam telefon,tzn wygrałam aukcje poniewaz nikt nie licytował wygrałam telefon za 1 zł plus 25 wysylka taka kwote wysłałam przez payPal... Po czym sprzedający odpsial mi ze nie sprzeda tego telefonu za 1 zl i minimalna cena jaka...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 43 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

ponowne wystawienie aukcji

witam mam pytanie w sprawie wystawienia aukcji. Po upływie 30 dni i sprzedaniu np,20 sztuk produktu. Jak wystawić ponownie aukcje żeby te przykładowe 20 sztuk produktu widniało ponownie na aukcji na nastepny miesiąc?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 92 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań