Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Limit wystawianych aukcji

Hej! Czy jako prywatna osoba, muszę przestrzegać jakiegoś limitu ilości wystawianych aukcji? Chodzi mi o to ile mogę w miesiącu wystawić aukcji (rzeczy używane i nowe). Z góry dziękuję za pomoc.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 58 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Weryfikacja Listowa - czas oczekiwania

Witam,Założyłem niedawno konto i wybrałem weryfikację listową. Mam już powiązane konto z PayPalem gdzie przeszedłem już tam weryfikację poprzez rachunek bankowy. Na weryfikacje listową czekam tu już ponad tydzień. Proszę o info osoby, które już tak s...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 154 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

druga szansa przedazy

sprzedalam produkt ktory kwalifiukuje sie do drugiej szansy sprzedazy.ciagle czekam na zaplate .czy moge dac szanse drugiemu kupcowi ktory przegral aukcje. czy jak on da mi wiecej to moge mu sprzedac ten produkt.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 125 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Aukcja z wyborem

Witam, "Aukcja z wyborem to aukcja, w której sprzedający zezwala kupującym na wybór z pewnej gamy przedmiotów. [..] a kupujący można wybierać spośród identycznych przedmiotów, różniących się od siebie na przykład kolorami [...]" pytanie brzmi czym po...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 53 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

ustawienie aukcji.

Regularnie "kupują" odemnie ludzie z zerowym dorobkiem i z kontami które nie maja 30 dni..oczywiscie zadnych pieniedzy nie dostaje )przedmiotów też nie wysyłam ) ale jak mam zrobić by kupujący tacy nie mieli możliości kupowania ? Gdzieś sie to da ust...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 64 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Filmik z youtube

witam ,mam pytanie dotyczace zamieszczania filmikow w opisie aukcji.Probowalem robic tak jak jest w samouczku Ebay-a,ale wkleiany link nie dziala.Kiedy naciskam podglad link nie przeksztalca sie w tzw klikany link.Czy ktos moze juz to kiedys robil i ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 107 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupujący otworzył spór??Co powinnam zrobić

Proszę Państwa o rade.Na ebay.uk sprzedałam sukienkę ,w której były wycięte metki.Oczywiście w opisie przedmiotu umieściłam o tym informacje.Teraz Pani ,która ja zakupiła ma problem że w sukience nie ma metek i nie ma podszewki,kórej wcale tam być ni...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 59 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zmiana adresu

Witam do tej pory mieszkalam w Austrii i tam mialam zakladane konto teraz wrocilam do Polski zmienilam w ustawieniach adres ale na ebay przy przedmiotach nadal polazuje sie Austria nie chce kupujacych wprowadzac w blad czy musi minac jakis czas ze to...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 65 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedawanie za granicą

Pytanie pewnie z tych takich naiwnych- co trzeba zrobić żeby przedmiot był dostępny dla kupujących za granicą. Jak czegoś szukam - a kupiłem już trochę rzeczy - to zaznaczam że chce cały świat i pokazuje mi mase rzeczy z różnych krajów. A co zrobić ż...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 171 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zablokowany wybór kategorii

Witam serdecznie, postanowiłem się w końcu przełamać i zacząć wystawiać przedmioty w tym serwisie i od razu napotkałem na problem, którego rozwizania nie mogę znaleźć. Powiedzcie mi proszę, co może być przyczyną zablokowanej listy wyboru kategorii w ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 296 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zwrot poprzez PayPal

29 września zwróciłem kupującemu wpłatę.Mam info o statusie: Zakończona. Klient dzisiaj mi pisze, że zwrotu nie otrzymał. Krótko: co jest grane? Zwrot idzie na konto PayPal, czy na kartę, jak ją było płacone?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 180 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Co trzeba zrobic aby móc sprzedawać?

Mma juz aktywne konto, mam udana integrację z Paypalem, ale co trzeba zrobic aby móc meić aktywne konto sprzedajacego zapąłciłem kartą bodajże złotówkę i nie wiem co dalej?prosze o pilną odpowiedź!!!

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 338 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wypłata opłat za ebay.

Cześć mam takie pytanie. ebay cofnął mi znaczną część kasy za opłaty. Czy jest jakaś szansa wypłacenia tej kasy? Może zamknięcie konta, a może inny prostrzy sposób? Pzdr.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 206 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań