Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Rozwiązane! Rozbudowany sklep ebay

Czy jest możliwość rozbudowania sklepu na ebay.pl poza standardową wersję? tzn. coś więcej niż zmiana koloru szablonu w "konstruktor html"

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 643 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

PAYPAL

Witam , można jakoś ominąć płatność przez PAYPAL bo ich prowizje mnie strasznie deprymują 

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 468 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

jedna rzecz kilka rozmiarow ebay.co.uk

Witam. Potrzebuje pomocy. Mam zalozony sklep na ebay. Chcialabym wystawic jedna rzecz ale w kilku rozmiarach. Czy moze mi ktos krok po kroku wytlumaczyc jak to zrobic?? W opisie pisze ze niby moge dac rozmiar rzeczy np. M i potem dodawac inne. Ale ni...

10% prowizji od ceny końcowej ?

co jest grane ?? lmk613 Cena końcowa: US $57,99 (Kup teraz), prowizja od ceny końcowej w wysokości US $5,80 przeliczona na 19,56 zł według kursu 3,37320 (na dzień 04-12-2014). Dlaczego tak dużą prowizje mi pobiera skoro pobierac ma 2.5% a z tego co w...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1077 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nie mogę wystawić aukcji - weryfikacja konta paypal

Chcę wystawić aukcję i warunkach płatności podaje swoje domyślne konto paypall z którego kożystałem już wiele razy przy zakupach natomiast jeszcze nigdy nic nie sprzedawałem. Konto ma status zweryfikowanego a mimo to wida mnie komunikat: Podaj popraw...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 410 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Dlaczego klient z Ebay.com nie może zobaczyć wszystkich moich aukcji?

WitamSądziłem, że gdy klient zagraniczny będzie chciał zobaczyć wszystkie moje przedmioty, to wyświetlą mu się również moje aukcje wystawione na Ebay.pl. Jakież było moje zdziwienie, gdy sprawdziłem swoje aukcje na Ebay.com z poziomu kupującego, czyl...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2367 Wyświetlenia
  • 8 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

opłata za zwłokę

Ebay obciążył mnie, kwotą za nieuregulowanie w porę rachunku 40zł z ciekawości szukałem na ebay według jakich zasad i znalazłem to (zapisane i uwierzytelnione gdyby się rozmyślili i szybko zmienili). "Jeśli nie uregulujesz opłat w terminie, obciążymy...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 196 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Czemu nie mogę wystawić przedmiotu na ebay?

witam, chce wystawic przedmiot na ebaya, ale nie moge bo wystietla mi sie cos takiego : "You can not submit your listing due to the following problems Please read. Your response is required.As a precaution, we have limited the activity on your eBay a...

Pytanie dot. negatywnej opinii

Witam serdecznie,Chciałbym uzyskać informacje na temat procedury usunięcia negatywnej opinii.Chodzi mi mianowicie o sytuacje:Kupujący wystawia negatywną opinię sprzedawcy. Sprzedawca, załóżmy (czysto teoretycznie) po roku piszę do kupującego wiadomoś...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 343 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

sprzedaz na ebay.co.uk i ebay.de a vat Luxeburski

Witam Mam pewien problem mam konta na ebay.co.uk ale zarejsrowane na polski adres . Prowadze działalność gospodarcza w polsce posiadam Nip UE . I tu sie pojawia problem myślałem ze jak wpisze dane firmy dane nip to nie będe płacił 15 % vatu Luxebursk...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1115 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Brak płatności od 30 tego i zero kontaktu ale czemu Ebay nie odpisuje?.Bo Amerykanin nawalił ???.

Powoli uświadamiam sobie że w globalnej sieci sprzedaży są równi i równiejsi niestety jako Polacy jesteśmy chyba na samym końcu.Kupując i sprzedając przez PayPal mam historię na minimum wymagane w obrocie Ebay.com i Ebay.co.uk.Oczywiście by na bieżąc...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 310 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Szablon aukcji

Witam wszystkich,mam już prawie gotowy szbalon aukcji, ale źle się wyświetla pod przeglądarkami TYLKO podczas pierwszego otwarcia, po odświeżeniu jest już wszystko ok. Czy spotkaliście się z taka sytuacją ? Wygląda na to, że za 1 razem nie czyta dobr...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 350 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nie mogę się zweryfikować telefonicznie - pomocy

Wybrałem weryfikację telefoniczna gdyż nie posiadam karty Visa, a aktywacja listowna trwa zbyt dlugo(zależy mi na czasie) jednak gdy podaje numer telefonu w dowolnej konfiguracji nikt na niego nie dzwoni. Telefon podaje w nastepujacym formacie:(048)3...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1308 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sklep Ebay UK

Witam.Mieszkam w UK. Chcę załóżyć działalność na tak zwany Vat i zacząć sprzedaż na Ebayu.Interesjuą mnie koszty prowadzenia sklepu oraz prowizje jakie ebay pobiera oraz paypal.Jest ktoś zainteresowany udzieleniem kilku wskazówek? Dzięki! Pozdrawiam....

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 263 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań