Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Wskaźnik opóźnionych wysyłek ebay.de

Wpisujecie numery wysyłanych przesyłek?Przy ustawionym krótkim czasie wysyłki 3-5 dni większość paczek nie dochodzi na czas i po wpisaniu numeru system automatycznie kwalifikuje taką tranzakcję jako opóźnioną. Pytanie brzmi czy jest sens lub konieczn...

92 420 758

Witam wszystkich forumowiczów,zwracam się z gorącą prośbą o pomoc, jako że ebay.pl milczy od piątku i - póki co - nie reaguje na zgłoszony problem. Jestem nowym użytkownikiem i próbuję zarejestrować konto firmowe. W formularzu jestem proszona o podan...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 250 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak promujecie / reklamujecie swoje sklepy

Jak promujecie / reklamujecie swoje sklepy aby zwiekszyć ruch i ew sprzedaże w waszych sklepach?facebook, katalogi seo, płatne pozycjonowanie?? Prowadzę oryginalny sklep wiec (przypuszczam) ze nikomu klientów nie zabiorę www.rtypegear.pl

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 752 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Skasowane aukcje

Przepraszam że zabieram głos na forum w takiej sprawie.Kilka dni temu zakończyły się moje aukcje, podczas ponownego wystawiania z magazynu "niesprzedane" zniknęło mi kilkaset aukcji.Napisałam do administratorów - ale dostaję jakieś mało poważne odpow...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 335 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z kosztami przesyłki

Jestem Nowym Sprzedawcą - póki co jako zwykły użytkownik - nie firma i ustaliłam koszty przesyłki, po czym wchodzę na swój wystawiony produkt, wybieram ilościowo dwa produkty aby zobaczyć ile mi naliczy i za każdy następny produkt nalicza mi 100% kos...

Przekształcenie konta

Witam, czy ktoś wie czy mogę przekształcić konto jeżeli moja firma występuje jako spółka cywilna a w przyszłości będzię to spóła z.o.o. nazwa firmy zostaję bez zmian jaki i wspólnicy. Pozdrawiam

Problem ze sprzedażą na ebay.com

Witam. Chciałem się poradzić w pewnej kwestii osób bardziej w temacie. Mianowice wystawiłem kilka aukcji na ebay.com chodzi tutaj o legalne konta do gier w postaci loginu i hasła. Po 4 dniach ebay.com usunął mi te aukcje tłumacząc że naruszam ich reg...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 791 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Własny szablon (template) sklepu

Witam,Mam pytanie w jaki sposób mogę zmienić swój szablon sklepu. Dokładniej chodzi mi o to w jaki sposób mam zakodować stronę z produktami. Z główną stroną sklepu sobie poradziłem bo miałem kod źródłowy w ebay.Ale nie wiem jak mam i w jakim miejscu ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1222 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak wystawić taką aukcje

Witam.Chce wystawić aukcje na której będe sprzedawał jakiś tam przedmiotmam tak:X - RozmiarZ - Kolororaz możliwośc nadrukuC_1 - z przoduC_2 - z tyłuC_3 - po obu stronach i tak mamX - Rozmiar- A4- A3Z - Kolor- Czarny- Biały jest jeszcze ilośćmam:A4 cz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1130 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Limity na ebay.de

Witam pytanie ja w temacie mam limity na ebay.de 10 artykułów i 700E.zamierzam mocno rozwinąc konto i w tym celu chce wykupić maly sklep czy subskrybcja takiego sklepu automatycznie usunie nałożone limity ??Dziękuje za odpowiedzi

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 320 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Jak doliczane są punkty

WitamZauważyłem, że ja 1 punkt dostaję za 1 komentarz, a skąd ludzie mają np. 3000 punktów i tylko 200 komentarzy?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 331 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

mam konto ebay.uk i mam tam aukcje, czy moge rownoczesnie wystawic cos w polsce ?

od kilku lat mam konto na ebay.uk, sprzedaje i kupuje na rynku angielskim. mam rowniez kilkanascie rzeczy ktore zostały w polsce i chcialabym je wystawic np z mozliwoscia odbioru osobistego w pl, czy jest taka możliwość? czy na jednym koncie moge mie...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 434 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań