anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z płaceniem, wysyłaniem

Witam jako ze Paypal należy do ebay postanowiłem zapytać was chcę wysłać lub kupić coś za pomocną Paypala. I nagle gdy daje przycisk zapłać to pole robi się białe zamrożone i nic się nie dzieje. A powinno wysłać się. Czekam 5 min i dalej tak jest. Co ciekawe problem znika na kilka dni a później znowu powraca. O co może chodzić?
Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Problem z płaceniem, wysyłaniem

Oczywiscie placisz po zalogowaniu sie na Ebay po adresem ebay.pl? 

Jesli nie i logujesz sie z linka w email - zaloguj sie na www.ebay.pl i zmien haslo.

 

1. wyczysc pliki internetowe, ciasteczka

2. zmien przegladarke

3. zaloguj sie na www.ebay.com i ponow probe stamtad

 

Notabene, paypal jest osobna firma, tak jak kiedys, kiedys byl. Ebay pozwala uzywac paypal sprzedawcom jako jedna z form przyjmowania zaplaty.

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Problem z płaceniem, wysyłaniem

Niestety żadna z 3 opcji nie działa. Nie mam pojęcia co to może się dziać. Będę chyba musiał zadzwonic do obsługi klienta.
Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Problem z płaceniem, wysyłaniem

To wyglada na problem w twoim komputerze.

 

Moze masz nieuaktulniona Java?

 

Sprobuj z innego komputera

**************************************
Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Problem z płaceniem, wysyłaniem

Jeszcze będziesz Bogu dziękować, że nie działa. Daj sobie spokój z e-bayem i PayPalem, jak nie chcesz starcić towaru i pieniędzy. Dodatkowo jeszcze zapłacisz prowizję za to, że zostałaś okradziona. Oni pojmują prawo na opak, jak im się podoba. Nie licz, ani na uczciwość ludzi świata z Zachodu, ani na ochraniające ich wymienione portale (???).

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź