Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

zwrot zakupionych przedmiotów

Witam.Otrzymałam od dwóch sprzedawców przedmioty:1) niezgodny z tym który zakupiłam2) nie nadający sie wogóle do użytkuoba chciałabym zwrócić i mam pytanie czy w związku z:1) pomyłką sprzedawcy i2) celowym wprowadzeniem mnie w błąd przez sprzedawcę t...

Nieuczciwe praktyki przez serwis ebay

Zauważyłem, że system serwisu eBay oszukuje, ponieważ co jakiś czas sam dodaje do statystyki, że ktoś ogladał przedmioty wystawione na sprzedaż. Uważam to za nieuczciwe praktyki. W taki sposób tylko zniechecacie do wystawiania przedmiotów na sprzedaż...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 261 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 1 podziękowania

spór w ebay

Witam, udało mi się wylicytować przedmiot na ebay.com, niestety transakcja okazała się oszustwem. Rozpoczęłam więc spór, a potem po dalszym braku jakiegokolwiek kontaktu ze sprzedającym posunęłam go dalej. Czekam już tydzień, a ebay nadal milczy w te...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 215 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Roszczenie, droga wysyłka

Otrzymałem z Chin uszkodzone opakowania przedmiotów, przez co przedmioty są niesterylne. Rozpocząłem spór i sprzedawca odpowiedział, żeby wysłąć zdjęcia. Po przesłaniu zdjęć odpisał, że nie widzi uszkodzenia; wysłałem następne, odpisał, że sprzedał t...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 182 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

KUPNO PO ZA AUKCJĄ, PŁATNOŚĆ GIFTEM, OSZUSTWO

Witam, Moja sprawa wygląda następująco: W kwietniu znalazłem u jednego ze sprzedawców buty, które mi się podobały. Chcąc sprawdzić użytkownika wszedłem w opinie i tam zauważyłem, że tydzień wcześniej sprzedał on parę butów, na których mi bardziej zal...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 207 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

zakup i anulowanie

Witam Wystawiłem gitarę z cena 1400 i kup teraz za 1600 została wylicytowana za 1400, Zapomniałem wycofać aukcję i gitara została sprzedana od reki, kupujący jest z Niemiec już przelał pieniądze na konto. Jak anulować transakcję. Pomocy nie wiem co z...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 253 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Czy muszę coś płacić

Hej przepraszam ze zasmiecam forum ale jestem na ebayu od niedawna i zamowilam przedmiot napisalam do sprzedawcy z prosba o anulowanie i dostałam taka wiadomość :Płatność za ten przedmiot nie została otrzymana przez 6 dni.Sprzedawca ****** anulował t...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 120 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak usunąc nie zapłacone przedmioty z mojego ebaya

Witam! Kilka dni temu chciałem zamówiłem film na ebayu ale wiskakiwał jakiś błąd.Poczytałem o tym na forach i pisali iż to bład przeglądarki.Więc zmieniłem przeklądarke i tak chyba trzy razy aż sie poddałem.Następnego dnia spróbowałem i sie udało ale...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1227 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupiłem za złotówkę aparat fotograficzny

Wylicytowałem dość drogi aparat fotograficzny za złotówkę. Sprzedający powiadomił mnie, że w międzyczasie aparat mu zaginął, a on zapomniał anulować wcześniej tej licytacji. Co ja mogę w tej sytuacji zrobić? Czy przysługuje mi roszczenie cywilnoprawn...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 142 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

jak cofnąć zakupy

Hej, mam pewien problem. Byłabym wdzięczna gdyby mi ktoś pomógł. Jakiś czas temu chciałam sobie zamówić taka oto chustę http://www.ebay.pl/itm/140637003725?var=440031723742&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2648#ht_1485wt_1271 . Nie miała...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 78 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

PayPal, normalna procedura czy muszę walczyć o pieniądze?

Oto mój przypadek -znalazłem rower na francuskim portalu z ogłoszeniami od osób prywatnych i zapropnowałem sprzedajacemu by wystawil go na e-bay'u by mieć potwierdzenie transakcji (mieszkam we Francji, jednak było zbyt daleko by fatygować się osobiśc...

HK POST, CZYLI MÓJ KOSZMAR

Witam Mam pytanie w sprawie przesyłki wysłanej za pośrednictwem poczty w Hong Kongu... otóż sprzedawca w dość szybkim tempie podał mi numer przesyłki, jakieś 3 dni czekałam na pojawienie się jakiejkolwiek informacji o przesyłce, jednak to jest normal...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 215 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Komentarz i Archiwum Ebay

Witam, Zakupiłem na Ebay w USA , towar facet wysłał całkiem coś innego , wygrałem roszczenie PP zwrot kasy , ale zamierzam jeszcze wystawić komentarz, lecz w moim koncie nie ma takiej możliwości , historia tego nie pokazuje Czy w kontach ebay istniej...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1433 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Uszkodzona przesyłka-spór

Jeżeli był problem z przesyłką, rozpocząłem spór na paypal-u (18 dni od zakupu), sprzedawca prosi o foto uszkodzonych przedmiotów. Prosił o wycofanie sporu i zobowiązał się, że przyśle nowe. Czy czekać z wycofaniem, aż dojdzie przesyłka, czy teraz wy...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 181 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania