anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot towaru ktory jest uszkodzony

Witam.

 

Sprzedaje towar na ebay.de. Wyslalem towar do klienta (byl to ekran LED), klient skorzystal z prawa zwrotu i odeslal ekran do mnie spowrotem. Nie wypelnil RMA, nie kontaktowal sie, na FV napisal tylko ze chce zwrot kasy i za przesylke.

Wszystko bylo by ok, gdyby nie to, ze ekran nie dziala. Ekran ma uszkodzona elektronike, swieci cal czas na bialo nie wyswietlajac obrazu. Uszkodzenie powstalo z pewnoscia u klienta, prawdopodobnie klient ma uszkodzony notebook.

Moje pytanie to wyglada to pod wzgledem zasad panuajcych na Ebay i PayPal, bo klient z pewnoscia zalozy spor o platnosci i sciagna mi pieniadze z konta.

Wedlug mojej opini to klient uszkodzil ekran, dlatego powininem go do niego odeslac w takim stanie w jakim sie aktualnie znajduje.

 

Pozdrawiam

 

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Dot.: Zwrot towaru ktory jest uszkodzony

Witam!

Znalazłem się w niemal identycznej sytuacji. Klient po ponad 30 dniach użytkowania zniszczył zakupiony używany towar, założył mi spór a Paypal przyklepnął zwrot pieniędzy. Czy coś możesz poradzić w tym temacie?

Pozdrawiam

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zwrot towaru ktory jest uszkodzony

Witam, mam podobna sytuacje. Klient uszkodzil a potem chce zwrocic.Czy cos sie wyjasnilo w waszych sprawach?
Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź