anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot należności dla kupującego.

Sprzedałem do WB kasetę VHS do Anglii..Wysyłka  listem priorytetowym, który nie jest przesyłką rejestrowaną. Kupująca zgłosiła,że przesyłki nie otrzymała a ja dowiedziałem się o tym  z inormacji eBaya.Wysłałem do kupującej trzy wiadomości ale od smego początku nie otrzymałem odpowiedzii. Transakcja dotyczy łącznie z przesyłką kwoty 45,00 zł. Nie dociekając czy list dotarł czy nie dotarł dla świetego spokoju postanowiłem zwrócić całość tzn 45,00. Nikt nie potrai mi poradzić jak mam to zrobić. Środki do zwrotu są na PayPalu. Odpowiedzi eBay-a są lakoniczne , w języku angielskim. Wygląda mi na to,że tzw "gotowce" na każdą okazję.  Sprawa najważniejsza jak mogę zwrócić te 45,00 zł ?

Wiadomość 1 z 7
ostatnia odpowiedź
6 ODPOW. 6

Dot.: Zwrot należności dla kupującego.

na stronie  transakcji Paypala masz przycisk "zwrot"  aktywny do 2 miesiecy, jesli sie nie myle

Wiadomość 2 z 7
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zwrot należności dla kupującego.

Oleją Ciebie - zgłoś od razu sprawę do Banku

 

Moja sugestia?

 

Spierdzielać w podskokach z tego szalbierczego portalu!!!

Wiadomość 3 z 7
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zwrot należności dla kupującego.

Popros kupujaca o otwarcie sporu i wtedy dopiero zwroc.

W sporze bedzie opcja  i przycisk do zwrotu.

 

Czesto wizja otwarcia sporu odstrasza tych nieuczciwych kupuijacych bo sa tacy....kupuja a nastepnie udaja ze nie otrzymali.

 

Jesli mozesz to nie wysylaj poczta. Przesylki sa kradzione w coraz wiekszym stopniu. Bylo ze 10% "ginelo" a w tym roku juz 15%.

Co gorsza, poczta mimo ze pokazuje sledzenie ze przesylka zaginela to nie przyjmuje zadnych rekalmacji czhyba ze wyslesz jakas droga z ubezpieczeniem przesylka co nie zawsze ma sens ekonomiczny.

 

Jest coraz wiecej kurierow ktorzy oferuja konkurencyjne stawki i nie "gubia" przesylek.

**************************************
Wiadomość 4 z 7
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zwrot należności dla kupującego.

Przy tzw "sporze" jest ta opcja zablokowana.

Wiadomość 5 z 7
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zwrot należności dla kupującego.

Słuchajcie, a czy sprawę naelżności pieniędzy mogę zgłosić do kancelarii adwokackiej? Znam jedną, z dobrymi opiniami: http://www.kancelariamlynska.pl/

Wiadomość 6 z 7
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zwrot należności dla kupującego.

Ja ostatnio dokonałem zakupu roweru https://www.rowerowaholandia.pl, zwrot pieniędzy uzyskalem dzięki pomocy kancelari adwokackiej, do spraw zakupu i sprzedaży towarów.

Wiadomość 7 z 7
ostatnia odpowiedź