anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana adresu mailowego na paypalu

Zmieniłem ostatnio wszystkie adresy mailowe, zarówno na ebayu jak i paypalu, jednak kupujący dalej widzi i wpłaca pieniądze na mójego starego maila. Gdzie to zmienić, bo już kompletnie nie mam pomysłu.

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Zmiana adresu mailowego na paypalu

to, że zmieniłeś tu i tam to OK, ale czy masz powiązane konto ebay z paypal z nowym adresem e-mail, jeśli nie to automatycznie idzie na stary adres (ebay zakładka konto -> podsumowanie i tam masz informacje o moim koncie PP

lub
czy ten nowy adres masz w PP jako podstawowy, jeśli nie to również tak jak wyżej (PP nast prodil dodaj lub usuń adres)

tylko to mi przychodzi do głowy 🙂

na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Zmiana adresu mailowego na paypalu

Cześć,

 

A ja zmieniłem każdą aukcję oraz podstawowe konto w ustawieniach a płatności nadal przychodzą mi na starego emaila. Nie chce ponownie wystawiaćaukcji. Jest jeszcze jakaś inna rada?

 

Niestety tez nie moge przelac ze starego paypala na nowy. Jest opcja zeby to zrobić? nie mam powiazanego konta starego emaila z bankiem poniewaz nie mam konta w polsce i nie mieszkam w Polsce.

 

Napisane mam w ustawieniach paypalu, że: Zakupy na eBay: Twoje konto eBay jest powiązane z tym kontem PayPal na potrzeby zakupów: e...b@gmail.com. I to by się zgadzało bo to nowy email. Ale teraz gdzie to zmienić na potrzeby sprzedaży?

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź