anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Maksymalna irytacja.. i rozczarowanie

Nie mam komputera i korzystam z telefonu.

 

1. Zacznę od najnowszego problemu czyli próby znalezienia sposobu na kontakt z eBay... Wchodzę w "pomoc i kontakt". Wybieram "Kontakt z nami". Wybieram kategorię i... "Nie znaleźliśmy dobrego dopasawania dla Twoich kryteriów wyszukiwania. Spróbuj ponownie". Tak ma wygladać kontakt z nami? Pod spodem widzę link "Kontakt z nami" który przekierowuje mnie z powrotem do wyboru tematu problemu...

 

2. Na moim telefonie z Windowsem Phone nie można wykonać większości podstawowych operacji. Na trzech różnych przeglądarkach wygląda to trak samo. Próba zmiany strony z wersji mobilnej na zwykłą, powoduje, że wyświetla się praktyczne ta sama strona, co mobilna z identczyną funkcjonalnością. Nie można w żaden sposób wyświetlić strony znanej z PC.

 

3. Na owej stronie mobilnej nie ma możliwości np. edycji ceny (również wielu innych opcji nie ma), Za to otrzymujemy komunikat, że wszystko można zrobić w aplikacji. Aplikacji KTÓREJ NIE MA NA SYSTEMY WINDOWS PHONE.

 

4. Mam w tej chwili status -1 ponieważ otrzymałem negatywny komentarz. O TYM PÓŹNIEJ.

W tym momencie mam wystawiony przedmiot i chętnego na zakup pod warunkiem zmiany ceny. Chciałbym to zrobić, ale z powyższych powodów na telefonie jest to praktycznie niemożliwe. Do tego na PC również nie mogę zmienić CENY Z POWODU OSIĄGNIĘCIA LIMITU SPRZEDAŻY... Ktoś mi to wyjaśni? 

 

5, Mam podnieść swój ranking. Rozumiem. Ułatwiacie mi zadanie blokując możliwość sprzedaży... Zmuszacie mnie do dokanania zakupu czegoś za 2 zł tylko po to aby otrzymać pozytywny komentarz.

 

6. NIe wiem dlaczewgo nie mogę skontaktować się z użytkownikiem zainteresowanym zakupem. "Nie możemy teraz wysłać Twojej wiadomości". Czy ma to związek z limitem? Bo jeśli tak to kolejne błędne koło. Podnieś swój ranking ale my zrobimy wszystko żeby Ci to utrudnić... Może chociaż jakiś kompunikat dlaczego nie mogę wysłać wiadomości... 

 

W tym momencie to tyle. NIedługo napiszę o tym o czym już nieraz pisono na różnych forach czyli genialnej politce stosowanej przez PayPal. Blokowaniu wypłat i jak dla mnie tworzeniu idealnego pola działąnia dla oszustów...

 

 

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Maksymalna irytacja.. i rozczarowanie

Im głębiej w ten system wejdziesz tym jest gorzej. Nawet w takich kluczowych obszarach jak rozwiązywanie sporów linki prowadzą DO LASU.

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź