anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

Witam

 

W związku ze zmianami na ebay w sprawie tych nowych opcji płatności trzeba zaktualizować dane konta tak też zrobiłam ale ciągle mam wyświetlany komunikat " Zaktualizuj informacje o swojej tożsamości" mimo iż wysłałam skan dowodu osobistego.

 

Te dane chyba weryfikuje jakaś maszyna z automatu...

 

Wiecie może w czym  może być problem (dane sprawdzałam kilkanaście razy i są poprawne)?

Napisałam dwa maile do "pomocy" ale narazie nikt nie odpisał.

 

 

Wiadomość 1 z 87
ostatnia odpowiedź
86 ODPOW. 86

Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

Możesz wystawiać nowe aukcje czy to też masz zablokowane?

Wiadomość 21 z 87
ostatnia odpowiedź

Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

Mogę wystawiać choc juz mnie chyba zweryfikowali recznie bo niemam tego czerwonego wnerwiajacego powiadomienia na glownym panelu.

Wiadomość 22 z 87
ostatnia odpowiedź

Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

Z dolarow zrobili po jakims tam kursie na euro i wyslali do banku w ktorym pojawila sie ta suma ale juz pln. Od sierpnia zmieniam na konto w euro z wbudowanym kantorkiem aby moc robic to samemu i bez oplat za przewalutowanie.

Wiadomość 23 z 87
ostatnia odpowiedź

Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

Ja miale kilkanascie pieknych grzecznych milych maili z ktorych nic nie wynikalo a tez chodzilo o date.

 

Dopiero rozmowa na czacie pomogla , napisali jakis raport, potwierdzili ze maja skan Dowodu Osobistego i ze beda to sprawdzac, no i po kilku dniach we wtorek dostalam wyplate na koto bankowe i zniknal ten czerwony komunikat o aktualizacji.

 

Polecam czat, tam po odeslaniu mnie do 5 osoby cos konkretnego sie dowiedzialam i cos zalatwili.

Wiadomość 24 z 87
ostatnia odpowiedź

Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

Konto w banku z kantorem-tym w melonikach można otworzyć w dwa dni-bardzo korzystny kurs wymiany i brak problemów-rachunki w czterech walutach podstawowych.Nie wiem skąd problemy z płatnościami ebay-ja tylko konto musiałem dodać.

Wiadomość 25 z 87
ostatnia odpowiedź

Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

  we wtorek wysłałam im skan dowodu-

 dzis dostałam to

 

 

Zwykle przegląd zajmuje od 48 do 72 godzin, ale ze względu na weekend może potrwać dłużej.

 

Czyli grzecznościowe formułki. Ale czytam co piszecie  i widać ze sie już cos ruszyło:) w temacie

 

 

Wiadomość 26 z 87
ostatnia odpowiedź

Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

Próbowałem rozmawiać  na czacie w ebay .com   i napisali że mają problem z płatnościami   i nie ma kontaktu   .Dzisiaj ebay ponownie przysłał mi że muszę z aktualizować konto ,ponieważ nie mogą zweryfikować konta   . Wysłałem wszystkie dokumenty firmy w pliku który mi podali  i było spokojnie 3dni . Zablokowane mam ponad 7 tysięcy euro  ,to już przesada   , może macie jakiś pomysł ? Mam dwa inne konta ,gdzie wypłaty działają prawidłowo  ,tylko że tam mam małą sprzedaż  .

Wiadomość 27 z 87
ostatnia odpowiedź

Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia


@highs.heels.latex.shoes  napisał(a):

Próbowałem rozmawiać  na czacie w ebay .com   i napisali że mają problem z płatnościami   i nie ma kontaktu   .Dzisiaj ebay ponownie przysłał mi że muszę z aktualizować konto ,ponieważ nie mogą zweryfikować konta   . Wysłałem wszystkie dokumenty firmy w pliku który mi podali  i było spokojnie 3dni . Zablokowane mam ponad 7 tysięcy euro  ,to już przesada   , może macie jakiś pomysł ? Mam dwa inne konta ,gdzie wypłaty działają prawidłowo  ,tylko że tam mam małą sprzedaż  .


Witam ja walczę już od dawna, wciąż wypłat nie otrzymałem a mam zamrożone naprawdę sporą kwotę. W zasadzie w tym momencie firma walczy o życie, bo jakiś Hindus blokuje mi naprawdę ogromną kwotę.

 

Wysłałem już wszystko dowody osobiste, prawa jazdy.

 

Zaświadczenie Regon aktualne, Wyciągi bankowe, umowę spółki, zaświadczenie aktualne NIP, wpisy do KRS a wciąż mam zablokowane pieniądze.

 

Jak pisałem firma walczy już o przetrwanie, a wciąż nie ma perspektyw na wypłatę, już nie mam pomysłu co mam jeszcze zrobić. Na aktualizację mam czas do 22.07 za każdym mailem odpisuje jakiś inny Hindus. Ktoś ma.jakies pomysły

Wiadomość 28 z 87
ostatnia odpowiedź

Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

Mam ktoś link do czatu eBay?

Nie mogę znaleźć a może tak załatwię sprawę

Wiadomość 29 z 87
ostatnia odpowiedź

Zaktualizuj dane konta - ciągłe powiadomienia

Gdzie znajdę ten czat?

Wiadomość 30 z 87
ostatnia odpowiedź