anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Spory - korzystniej w ebay czy paypal zakladac?

Witam. Gdzie korzystniej dla kupujacego zakladac ewentualne spory? Za wszystko place paypalem wiec nie wiem czy lepiej je zakladac w paypal czy ebay, czy moze nie ma roznicy?


Dziekuje za odpowiedzi.

Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

Re: Spory - korzystniej w ebay czy paypal zakladac?

Oczywiscie ze w paypal bo masz jakas tam szanse na odzyskanie kasy. pozatym zalozenie sporo w PP chyba automatycznie pociaga za soba zalozenie w ebayu lub na odwrot.

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

Re: Spory - korzystniej w ebay czy paypal zakladac?

na paypalu, bo paypal odrazu blokuje Twoje pieniądze na jego koncie PP, i nie ważne czy sprzedawca ma jeszcze te pieniądze czy już dawno je wypłacił

tak było przynajmniej u mnie

na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

Re: Spory - korzystniej w ebay czy paypal zakladac?

Jesli płacisz za pomoca Paypal to nawet nie masz mozliwości załozenia sporu na Ebay , zostaniesz i tak przekierowny na Paypal !!

Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

Re: Spory - korzystniej w ebay czy paypal zakladac?

no tak zgadza się, ale na ebayu pieniądze nie zostaną zablokowane, a jeśli się złoży bezpośrednio na PP to są automatycznie

a i chyba na paypalu nie ma sporu tylko jest odrazu roszczenie,

ja jeszcze sporu bezpośrednio na pp nie zakładalem

na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

Re: Spory - korzystniej w ebay czy paypal zakladac?

Zależy czy kupujemy przez ebay.pl czy ebay.com

Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź