anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Seller is a petty thief, vel "Oszuści, cwaniaczki, drobni złodziejaszkowie..."

Otwieram temat - listę zgodnie z tematem topu.

Podaję dane mojego "cwaniaczka" który sprzedaje dobre imię "Super Sprzedawcy" za drobna kwotę - 195 GBP 

  

Opiszę w skrócie sytuację:

Kupiłem (wg opisu) Lumia 950XL - sprzedawca wysłał Lumia 950 - istotne różnice w cenie i nie tylko

Odesłalem przedmiot i zgodnie z prawem UE "odstąpienie od umowy". 

arveensingh2012 - odebrał przesylkę. PO dwóch tygodniach napisalem email pytajac o zwrot kwoty i się zaczęło...

Najpierw miałem otworzyć zwroty których na polskim EBayu nie ma, potem sprzedający określił że ich w UK nie obowiązują normy unijne i inne bzdety jak wysłać kwit od wysyłki, a to link gdzie ona jest (a była od dawna u niego) i saświadczenie z PayPal i Banku....no kpina!. W końcu wystawiłem negatywny komentarz i poprosilem EBay o pomoc. Hahahah! Pomoc polegała na tym że mialem zglosić się 1. do Banku 2 Do PayPal 3. Do Policji. Sprzedawca zaczął mnie szantażować, że jeśli zmienię komentarz na pozytywny, wyśle zaraz kasę. Nie zmieniłem, za to "pomocny EBay" go usunął jako rzekomo "niezgodny z zasadami"? A jaka zasada? Że arveensingh2012 jest nieuczciwy i nie dokonal zwrotu pieniędzy? 

 

No i się bujam...a widze że co się pojawia negatywna opinia to po kilku dniach EBay ją usuwa - no piękne "zasady"!

Wiadomość 1 z 10
ostatnia odpowiedź
4 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania

Seller is a petty thief, vel "Oszuści, cwaniaczki, drobni złodziejaszkowie..."

Wiadomość 6 z 10
ostatnia odpowiedź

Seller is a petty thief, vel "Oszuści, cwaniaczki, drobni złodziejaszkowie..."

Bank wypunktował złodzieja w turbanie i pieniądze odzyskałem po pięciu miesiącach walk. Ebay i PayPal nawet nie kiwnęli paluchem. Ebay za to ewidentnie chronił złodzieja!!! Nadal to robią - wystarczy kilka razy odwiedzić jego profil i zaobserwować, jak znikają negatywne komentarze. WSTYD - wielka firma a takie konszachty z drobnymi złodziejaszkami! Mam pewna myśl - dlaczego w Polsce przegrał Ebay z Allegro - bo ten ostatni to naprawdę porządny portal - blokują takich mętów. Adios!

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 8 z 10
ostatnia odpowiedź

Seller is a petty thief, vel "Oszuści, cwaniaczki, drobni złodziejaszkowie..."

arveensingh2012 - omijać z daleka tego krętacza

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 9 z 10
ostatnia odpowiedź

Seller is a petty thief, vel "Oszuści, cwaniaczki, drobni złodziejaszkowie..."

Bank wymusił na złodzieju zwrot pieniędzy po 3 miesiącach.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 10 z 10
ostatnia odpowiedź
9 ODPOW. 9

Seller is a petty thief, vel "Oszuści, cwaniaczki, drobni złodziejaszkowie..."

A oto odpowiedź z "pomocy" EBay z dziś rana:

 

Cześć,

 

Dziękujemy za przesłanie do serwisu eBay informacji o pozycji zakupionej w "arveensingh2012". Nazywam się Neha. Z przyjemnością Ci pomożemy.

 

Rozumiem, że chcesz wiedzieć, dlaczego usunięto informacje zwrotne sprzedającego i co było w nim złe. Przepraszam za niedogodność spowodowaną przez to transakcję. Pozwól mi wyjaśnić naszą politykę informacyjną.

 

Sprawdziliśmy Twoją sprawę i dowiedzieliśmy się, że usunięte sprzężenie zwrotne zostało dostosowane do jednego z naszych kryteriów usuwania informacji zwrotnych. Pamiętaj, że nasza decyzja o usunięciu opinii nie oznacza, że ​​zidentyfikowane opinie są szkodzące lub w inny sposób niezgodne z prawem.

 

Jednakże, w celu ochrony wszystkich naszych członków, poufne informacje o kontach indywidualnych. Mam nadzieję, że rozumiesz, że nie jestem w stanie podać konkretnych szczegółów dotyczących wyników naszego dochodzenia.

  

Chcemy zapewnić, że nasz rynek jest bezpieczny i sprawiedliwy zarówno dla kupujących, jak i sprzedawców i jest to jedna z wielu inicjatyw, które wprowadziliśmy, aby chronić sprzedających przed nadużyciami.

 

Doceniamy twoje zrozumienie.

 

Z poważaniem,

 

Neha

Serwis klienta eBay

 

 

Prowadzili dochodzenie! I'am imprest!!! Sprzężenie zwrotne wyśledzili- no BOMBA!!!

Pytanie: to portal aukcyjny czy jakieś CIA??? Niejawność informacji w stylu "wiem ale powiedziec nie mogie..."

Wiadomość 2 z 10
ostatnia odpowiedź

Seller is a petty thief, vel "Oszuści, cwaniaczki, drobni złodziejaszkowie..."

Ciebie przynajmniej poinformowali o usunięciu komentarza, mojego negatywa usuneli bez żadnych wyjaśnień.

Komentarz typu: uwaga nieuczciwy sprzedawca, nie wysłał przedmiotu.

Co ciekawe w drugą stronę usuwanie trwało bardzo długo, kilka miesięcy, a sprzedawca napisał mi kilka obraźliwych słów i ebay nie reagowało.

 

Dlaczego nie zgłosisz roszczenia na paypal?

Wiadomość 3 z 10
ostatnia odpowiedź

Seller is a petty thief, vel "Oszuści, cwaniaczki, drobni złodziejaszkowie..."

Zgłosiłem. Nie chodzi o PayPal tylko o złodziejskie i oszukancze praktyki Ebay! Namawiali mnie na nie zmienianie pod wpływam szantażu, negatywnej oceny a sami ją usunęli - napisalem do nich że są smieszni. Od miesiąca każdy negatywny komentarz hinduskiemu zlodziejowi Ebay usuwa - popatrzcie, teraz ma 3 od miesiąca miał siedem. Ile zostalo???

Wiadomość 4 z 10
ostatnia odpowiedź

Seller is a petty thief, vel "Oszuści, cwaniaczki, drobni złodziejaszkowie..."

TAK OTO WYGLADA TRZECIA ODPOWIEDŹ LA MAFIA PAYPAL: PAYPAL TO ŚCIEMA! 

 

Drodzy Ebayowcy - uciekajcie z tego portalu, gdyż EBay hroni oszustów, którzy nabijaja im kabze - to zmowa!

 

 

Szanowny Użytkowniku! (Adresatem tej wiadomości jest Krzysztof . 
 
Po sprawdzeniu Twojego zgłoszenia dotyczącego nieautoryzowanej płatności, nr sprawy PP-..........77, nie jesteśmy w stanie podjąć żadnych dalszych działań ze względu na niewystarczającą ilość informacji. Dnia  próbowaliśmy skontaktować się z Tobą telefonicznie, aby na podstawie uzyskanych odpowiedzi móc kontynuować sprawdzanie tej transakcji. 
 
Jeśli podejrzewasz, że na Twoim koncie miały miejsce nieautoryzowane działania, prosimy o zgłoszenie ich poprzez stronę PayPal podając wszystkie niezbędne informacje. W tym celu należy:
 
Jeśli możesz zalogować się do konta PayPal:
 
1. Zalogować się do konta PayPal.
2. Kliknąć Rozwiąż problem w Centrum rozstrzygania po lewej stronie. 
3. Kliknąć Zgłoś problem. 
4. Wybrać opcję Nieautoryzowana transakcja i kliknąć Kontynuuj. 
5. Postępować zgodnie z wyświetlonymi instrukcjami. 
 
Jeśli nie możesz zalogować się do konta PayPal
 
1. Przejść do strony www.paypal.pl. 
2. Kliknąć Bezpieczeństwo u dołu strony.
3. U dołu strony kliknąć Zgłoś nieautoryzowane działanie na koncie. 
4. W oknie Nie możesz się zalogować kliknąć Kontynuuj.  
5. Zapoznać się z wyświetlonymi informacjami i kliknąć Kontynuuj. 
6. Wypełnić raport i kliknąć Podgląd. 
7. Upewnić się, że wszystkie informacje są poprawne i kliknąć Prześlij.
 
W przypadku niezadowolenia z zakupu, w celu wypracowania rozwiązania radzimy skontaktować się bezpośrednio ze sprzedającym.
    
 
Z poważaniem

PayPal
 
Copyright © 1999-2017 PayPal. 
Wszelkie prawa zastrzeżone.
PayPal (Europe) S.à r.l. et Cie, S.C.A.,
Société en Commandite par Actions. 
Oficjalna siedziba: 22-24 Boulevard Royal, 5ème étage, L-2449 Luxembourg
RCS Luxembourg B 118 349

Wiadomość 5 z 10
ostatnia odpowiedź

Seller is a petty thief, vel "Oszuści, cwaniaczki, drobni złodziejaszkowie..."

MAsz niżej informację...

Wiadomość 6 z 10
ostatnia odpowiedź

Seller is a petty thief, vel "Oszuści, cwaniaczki, drobni złodziejaszkowie..."

Moja sugestia?

 

Spierdzielać w podskokach z tego szalbierczego portalu!!!

Wiadomość 7 z 10
ostatnia odpowiedź

Seller is a petty thief, vel "Oszuści, cwaniaczki, drobni złodziejaszkowie..."

Bank wypunktował złodzieja w turbanie i pieniądze odzyskałem po pięciu miesiącach walk. Ebay i PayPal nawet nie kiwnęli paluchem. Ebay za to ewidentnie chronił złodzieja!!! Nadal to robią - wystarczy kilka razy odwiedzić jego profil i zaobserwować, jak znikają negatywne komentarze. WSTYD - wielka firma a takie konszachty z drobnymi złodziejaszkami! Mam pewna myśl - dlaczego w Polsce przegrał Ebay z Allegro - bo ten ostatni to naprawdę porządny portal - blokują takich mętów. Adios!
Wiadomość 8 z 10
ostatnia odpowiedź

Seller is a petty thief, vel "Oszuści, cwaniaczki, drobni złodziejaszkowie..."

arveensingh2012 - omijać z daleka tego krętacza

Wiadomość 9 z 10
ostatnia odpowiedź

Seller is a petty thief, vel "Oszuści, cwaniaczki, drobni złodziejaszkowie..."

Bank wymusił na złodzieju zwrot pieniędzy po 3 miesiącach.
Wiadomość 10 z 10
ostatnia odpowiedź