anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

arveensingh2012 - petty thief - oszust i cwaniak

Podaję dane mojego "cwaniaczka" który sprzedaje dobre imię "Super Sprzedawcy" za drobna kwotę - 195 GBP 

  

Opiszę w skrócie sytuację:

Kupiłem (wg opisu) Lumia 950XL - sprzedawca wysłał Lumia 950 - istotne różnice w cenie i nie tylko

Odesłalem przedmiot i zgodnie z prawem UE "odstąpienie od umowy". 

arveensingh2012 - odebrał przesylkę. PO dwóch tygodniach napisalem email pytajac o zwrot kwoty i się zaczęło...

Najpierw miałem otworzyć zwroty których na polskim EBayu nie ma, potem sprzedający określił że ich w UK nie obowiązują normy unijne i inne bzdety jak wysłać kwit od wysyłki, a to link gdzie ona jest (a była od dawna u niego) i zaświadczenie z PayPal i Banku....no kpina!. W końcu wystawiłem negatywny komentarz i poprosilem EBay o pomoc. Hahahah! Pomoc polegała na tym że mialem zglosić się 1. do Banku 2 Do PayPal 3. Do Policji. Sprzedawca zaczął mnie szantażować, że jeśli zmienię komentarz na pozytywny, wyśle zaraz kasę. Nie zmieniłem, za to "pomocny EBay" go usunął jako rzekomo "niezgodny z zasadami"? A jaka zasada? Że arveensingh2012 jest nieuczciwy i nie dokonal zwrotu pieniędzy? 

 

No i się bujam...a widze że co się pojawia negatywna opinia to po kilku dniach EBay ją usuwa - no piękne "zasady"!

 

Po pięciu miesiącach moj bank odzyskał kwotę.

Załacznik - odpowiada szablonem na roszczenia i uwagi: Zmienisz komentarz to oddamm pieniądze.

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

arveensingh2012 - petty thief - oszust i cwaniak

arveensingh2012 - Seller is a petty thief (195 GBP) and need blackmailed me to change the opinion to positive
- Ebay. For one month you can not return the money for
a legitimate return purchased on EBay, the phone. EBay removes at his request
- negative feedback and seems to be "clean".
Do not buy here!!!
Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

arveensingh2012 - petty thief - oszust i cwaniak

Attantion. Dodger and thief!
Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź