anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Roszczenie, droga wysyłka

dredzone
Użytkownik

Otrzymałem z Chin uszkodzone opakowania przedmiotów, przez co przedmioty są niesterylne. Rozpocząłem spór i sprzedawca odpowiedział, żeby wysłąć zdjęcia. Po przesłaniu zdjęć odpisał, że nie widzi uszkodzenia; wysłałem następne, odpisał, że sprzedał tych przedmiotów kilkaset w ciągu miesiąca, że nikt mu nie zarzucił, że są niesterylne. Odpisałem, że są niesterylne z powodu uszkodzenia opakowania. Przestał być dostępny, bo mają wolne kilka dni, więc przed końcem terminu zmieniłem na roszczenie. Sprzedawca nie odpowiada, bo ma jeszcze wolne i jest niedostępny, a z paypala odpisali, że zbadali sprawę na moją korzyść i będę miał zwrócone pieniądze ale mam odesłać towar na swój koszt i podać numer przesyłki. Przesyłka wyjdzie drogo i się nie opłaca. Czekać na powrót sprzedawcy jeszcze kilka dni, co robić ? Czy dać sobie spokój, zakończyć roszczenie i dać negatywa, czy jakoś odwołać się do paypala z dodatkowymi zdjęciami?

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Odp.: Roszczenie, droga wysyłka

czy dali Ci jakis termin na odeslanie przedmiotu do sprzedawcy i ile czasu pozostalo do zamkniecia sporu?

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Odp.: Roszczenie, droga wysyłka

dredzone
Użytkownik

Do 23 lutego mam podać numer przesyłki ale napisałem jeszcze raz do sprzedającego, że wysyłka jest droga i czy dojdziemy jakoś do porozumienia, bo inaczej opinia negatywna.

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Odp.: Roszczenie, droga wysyłka

juraj_janosik
Użytkownik

Ciężko to widzę raczej musisz się liczyć ze strata kasy dostaniesz kwote z licytacji minus koszty przesyłki sam sobie odejmiesz..Na przyszłoś uważaj Chiny to strasznie śliska dzialeczka...


-------------------------------------------------------------------
http://stores.ebay.pl/Juraj-von-Liptovsky-Mikulas?_rdc=1

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź