Problem z VERO

Witam,

 

Mam problem z nieuczciwymi zagraniami konkurencji. Sprzedaje meble na ebay uk. Grafiki ktorych uzywam w listingach zostaly stworzone dla mnie na zlecenie. Nikt z konkurencji nie uzywa takich grafik.

 

Konkurencja zglasza moje listingi przez program vero i moje listingi sa usuwane. Firma ktora je zglasza uwaga... jest DISOLVED czyli zamknieta. Jest podany email kontaktowy, jednak oczywiscie nikt na emaile nie odpowiada.

 Jestem w trakcie rejestrowania moich grafik w IPO. Jak dostane certyfikat odwolam sie do ebaya.

 

Problem polega na tym ze jeden z moich wspolnikow jest tak atakowany non stop przez ta sama zamknieta juz firme w uk.. i niestety ebay ostatnio nawet nie uznal certyfikatu IPO.

 

Jak z tym walczyc? Ebay ma to w powazaniu ze firma ktora nas zglasza jest zamknieta i nie odpowiada na emaile.

 

Nizej email od ebay:

 

We had to remove your listing because it didn’t follow our VeRO Design Right Policy. Infringing on a design right is not allowed

What activity didn't follow the policy


Your listing was reported by the rights owner listed below because it is infringing their registered design rights. Please contact the rights owner for more information about their design rights.

 

Dziekuje z gory za jakakolwiek pomoc.

Wiadomość 1 z 1
ostatnia odpowiedź
0 ODPOWIEDZI 0