Prawdopodobnie OSZUST

ewa.2
Użytkownik
Witam co mam robic? zostałem najprawdopodobniej oszukany przez uzytkownika "cypisek1233" na konsoli Xbox 360..
przed przelaniem pieniedzy kontak dobry.. brak telefonu tylko... przelalem pieniadze.. i dostałem wiadomosc od sprzedajacego ze paczka została posłana kurierem w sobote 2.01.2010 roku.. chciałem się dodzwonic telefonicznie do sprzedawcy ale dzwonie na numer podany w ebay.pl uzytkownika "cypisek1233" a telefon odpowiada: "nie ma takiego numeru":( dzis jest czwartek i od soboty zero kontaku.. brak numeru paczki...nic... dzis jest 07.01.2010.
Nasze miasta sa oddalone o 5 godzin jazdy samochodem.. wiec kurier powinnien pojsc w ciagu max 3 dni...a tu dzis 5 dzien i nic... Udac sie z Tym na policje? czy ebay.pl cos z Tym zrobi, jak zgłoszę sprawe??
Wiadomość 1 z 29
ostatnia odpowiedź
28 ODPOW. 28

Prawdopodobnie OSZUST

szczepanmyszkow
Użytkownik
Użytkownik ten ciągle znajduje jakieś głupie wymówki dotyczące wysyłki przedmiotów. Obiecywał że do dzisiaj tj. 11 stycznia 2009 roku wyśle nam numery przesyłek czego nie zrobił. Wiec postanowiliśmy że w niedługim czasie udamy się na policję.
Jeżeli jest ktoś jeszcze, kto nie otrzymał paczki a zakupił przedmiot u tego użytkownika prosiłbym o kontakt ze mną.
Wiadomość 11 z 29
ostatnia odpowiedź

Prawdopodobnie OSZUST

606737714
Użytkownik
a na co czekacie? ja bym po 3 dniach poszedł na policję jeśli jeszcze dodatkowo jest z nim kontakt a powiedzieć nie chce numeru przesyłki (tylko zwodzi) to powinno Was zdecydowanie przekonać że gościu sobie w uuuja leci i na pewno nie wysłał konsoli 🙂 Dodatkowo bawi się pewnie świetnie pisząc Wam bzdety 🙂 . Panowie , na co tu czekać? Do dzieła! Każdy dzień zwłoki działa na Waszą niekorzyść. No chyba że mu odpuścicie. 😄
Wiadomość 12 z 29
ostatnia odpowiedź

Prawdopodobnie OSZUST

szczepanmyszkow
Użytkownik
Większość z nas zgłosiła sprawę na policję. Teraz mam pytanie, co to da? Zamkną go za oszustwo i co dalej? On penie nie ma żadnych rzeczy które komornik mógłby zająć ponieważ on ma dopiero 19 lat. Zastanawiam się jak odzyskać te pieniądze. Czy jego rodzice mogą być obciążeni jego długami? Jeżeli TAK to jakaś tam szansa na odzyskanie pieniędzy by była (chyba że go nienawidzą tak jak ja), jeżeli NIE to co dalej zrobić żeby odzyskać należność?
Proszę o jakieś rady.
Wiadomość 13 z 29
ostatnia odpowiedź

Prawdopodobnie OSZUST

co prawda w ten sposob nie odzyskasz raczej kasy ale zawsze mozesz zglosic to do urzedu skarbowego bo rozumiem ze gostek zarabia sprzedajac tutaj i wyslales kaske a pewnie podatku od zarobionej tu kasy nie odprowadza...
Wiadomość 14 z 29
ostatnia odpowiedź

Prawdopodobnie OSZUST

jnfashion
Użytkownik
na policje takiego
Wiadomość 15 z 29
ostatnia odpowiedź

Prawdopodobnie OSZUST

chldzin111
Użytkownik
Witam, jestem kolejną oszukaną osobą przez użytkownika cypisek1233, kontakt praktycznie zerowy(telefon, gg). Początkowe tłumaczenia były ,że niby firma kurierska ma awarie lecz okazało się ,że nic takiego nie ma miejsca. Gdy okazało się ,że jednak odda pieniądze(oddaje od 12.01)to wymyśla ,że nie może przelać 1000(na tyle mnie oszukał)na konto i wyslał przekazem lecz do dziś nie otrzymałem ani pieniędzy ani potwierdzenia- a miałem dostać skan. Utrudniony kontakt tłumaczy uszkodzonym telefonem. Sprawe skierowałem w zeszłym tygodniu na policję gdyż moim zdaniem nie ma szans aby użytkownik oddał pieniądze(cały czas wymysla nowe historie o ile uda się z nim skontaktować). Z tego co widzę to naciągnol nas na ładne pare tys.
Wiadomość 16 z 29
ostatnia odpowiedź

Prawdopodobnie OSZUST

szczepanmyszkow
Użytkownik
Ciekawi mnie ile ta sprawa będzie trwała... Wie ktoś może czy policja zaczęła coś robić w kierunku wyegzekwowania od niego pieniędzy na poczet spłaty długów wobec poszkodowanych? Mnie policjant mówił że będzie się kontaktował ze mną, lecz jak na razie nie dzwonią. Dostali ode mnie wszystkie jego dane jak na tacy, łącznie z jego zdjęciem. Podałem także dane i zdjęcie jego dziewczyny, ponieważ kontaktował się z oszukanymi przez niego osobami z jej numeru gadu gadu. Mam nadzieję że nie oleją tej sprawy bo koleś oszukał ludzi na kilka, a może nawet kilkanaście tysięcy złotych.
Jeżeli ktoś ma jakieś wieści proszę o kontakt. GG://7025990
Wiadomość 17 z 29
ostatnia odpowiedź

Prawdopodobnie OSZUST

hmm, tak to jest jak sie leci na okazje...

cypisek1233 ( -4 ) Użytkownik niezarejestrowany
Wiadomość 18 z 29
ostatnia odpowiedź

Prawdopodobnie OSZUST

ciekaw jestem czemu tego jeszcze nie zablokowano, przecież jest oczywiste że to jest ten sam oszust:

niunia1234 ( 2 )
Wiadomość 19 z 29
ostatnia odpowiedź

Prawdopodobnie OSZUST

kamillust
Użytkownik
No właśnie! przeciez te opinie byly podstawa tego ze temu gnojkowi zaufalam:) jeszcze jak z nim rozmawialam na poczatku to mowil ze jedna pani kupila od niego chyba z 10 sztuk tych konsol i ze na jedna dostawe czekala tydzien:) ale czlowiek glupi i naiwny. Tak czy inaczej witam wszystkich, ja tez zakupilam xboxa i tez przelewem wiec mam problem, w piatek rozmawialam z prowadzacym sprawe policjantem, kazde zgloszenie w polsce to odrebna sprawa wiec gnojek bedzie mial w kazdym miescie gdzie jest oszukana osoba postawione zarzuty, chyba ze odda pieniadze w co szczerze watpie. jestem tylko ciekawa na co liczy bo nie sadze zeby sobie za te pieniadze spokojnie zyl:) jedyne co nam pozostaje to czekac na dzialania policji lub tak jak ktos juz wspomnial udac sie do komornika, pytanie co w tym wypadku bedzie bardziej skuteczne:) a najgorsze jest w tym wszystkim to ze teraz moje dziecko musi sprzedac swoja PSP zeby dostac XBOXa bo nie stac nas juz na dwie konsole...i codziennie czekal na kuriera...kurcze chociazby z tego powodu nie odpuszcze tej sprawy!
Wiadomość 20 z 29
ostatnia odpowiedź