Prawdopodobnie OSZUST

ewa.2
Użytkownik
Witam co mam robic? zostałem najprawdopodobniej oszukany przez uzytkownika "cypisek1233" na konsoli Xbox 360..
przed przelaniem pieniedzy kontak dobry.. brak telefonu tylko... przelalem pieniadze.. i dostałem wiadomosc od sprzedajacego ze paczka została posłana kurierem w sobote 2.01.2010 roku.. chciałem się dodzwonic telefonicznie do sprzedawcy ale dzwonie na numer podany w ebay.pl uzytkownika "cypisek1233" a telefon odpowiada: "nie ma takiego numeru":( dzis jest czwartek i od soboty zero kontaku.. brak numeru paczki...nic... dzis jest 07.01.2010.
Nasze miasta sa oddalone o 5 godzin jazdy samochodem.. wiec kurier powinnien pojsc w ciagu max 3 dni...a tu dzis 5 dzien i nic... Udac sie z Tym na policje? czy ebay.pl cos z Tym zrobi, jak zgłoszę sprawe??
Wiadomość 1 z 29
ostatnia odpowiedź
28 ODPOW. 28

Prawdopodobnie OSZUST

adk.tvp
Użytkownik
Może te dane coś Ci pomogą;
imię: Beata, Nick: 3974883, Miasto:Cypriany-Sochaczew-Warszawa.Poszukaj w MojaGeneracja.pl tam jej zdjęcie i więcej danych też znajdziesz
Wiadomość 2 z 29
ostatnia odpowiedź

Prawdopodobnie OSZUST

ewa.2
Użytkownik
Dzis miałem z nim kontakt na gg i miał podac numer przesyłki... lecz do tej pory jeszcze nie podał... ale podał numer telefonu juz da sie zadzwonic ale nie odbiera?? dziwna sprawa..
Wiadomość 3 z 29
ostatnia odpowiedź

Prawdopodobnie OSZUST

adk.tvp
Użytkownik
Zobacz kto to jest;
http://www.ggszukajka.info/gg,3974883.html
Wiadomość 4 z 29
ostatnia odpowiedź

Prawdopodobnie OSZUST

zglaszaj jakby co na policje bo jesli placiles przelewem to nie lapiesz sie na zaden program ochrony jak w przypadku paypala
Wiadomość 5 z 29
ostatnia odpowiedź

Prawdopodobnie OSZUST

szczepanmyszkow
Użytkownik
Witaj. Również kupiłem u tego użytkownika xBox-a. Także nie otrzymałem jeszcze przedmiotu, lecz dzwoniłem do niego i powiedział że do poniedziałku sprawa powinna być wyjaśniona.
Wiadomość 6 z 29
ostatnia odpowiedź

Prawdopodobnie OSZUST

szczepanmyszkow
Użytkownik
Podaj mi swoje gg na priv to obgadamy sprawę.
Wiadomość 7 z 29
ostatnia odpowiedź

Prawdopodobnie OSZUST

606737714
Użytkownik
jak kurierem wysłał to powinien podać numer nadania , jeśli nie podaje to na pewno kant , na policję zgłosić , wydrukować akcję na jakiej się kupiło , email z potwierdzeniem wygranej i zakupu , a z banku potwierdzenie o przelewie na konto. Po przyjęciu zgłoszenia na policji poproś o numer tego zgłoszenia i poproś władze ebay o blokadę konta tego kolesia. Oczywiście to też wydrukuj sobie. Życzę pozytywnego końca tej masakry.
Wiadomość 8 z 29
ostatnia odpowiedź

Prawdopodobnie OSZUST

szczepanmyszkow
Użytkownik
Jeżeli o kontakt z tym Panem to ja mam w miarę dobry. Jeżeli mówił że wysłał paczkę 2 stycznia to kłamał, ponieważ 2 stycznia firma DHL była nieczynna. Tak było napisane na stronie internetowej firmy DHL.
Mam pytanie do kogoś kto miał podobną sytuację. Jeżeli okazałby się ten pan oszustem to jaka jest szansa na odzyskanie pieniędzy?
Wiadomość 9 z 29
ostatnia odpowiedź

Prawdopodobnie OSZUST

606737714
Użytkownik
Jaka szansa ? a 100% , jak by inaczej? Istnieje coś takiego jak komornik. Jak taki się opier...a to składasz na niego skargę. Ludzie mieli sprawy pozakładane o 30zł i kasę odzyskali a tu kasa poszła dużo wyższa więc żadna "niska szkodliwość społeczna". Ale trzeba dobrze to rozegrać.
Wiadomość 10 z 29
ostatnia odpowiedź