anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pomóżcie... Jak to zrobić? Czy to jest możliwe startując na polskim ebayu?

Witam wszystkich... Poprzedniego naszego posta usunięto choć nie wiemy z jakiego powodu ponieważ nie zawarliśmy w nim niczego co byłoby niezgodne z zasadami ebay.... być może powodem było odpisanie jakiegoś użytkowanika na nasz post... nie mamy pojęcia.

...ale do rzeczy... Jeśli dobrze rozumiem to, żeby sprzedawać na zagranicznych serwisach trzeba zdobyć minimum 10 opini.... jak to zrobić? Odnoszę wrażenie, że to może być niemożliwe bo zbyt wielkiego ruchu tu nie ma.... czy to jest tylko nasze odczucie? ....jak wy to zrobiliście? Czy jedynym spsobem jest wystawienie produktów znacznej wartości za 1zł? Czy są inne metody? Nic nie przychodzi mi do głowy.... już nie wiem co jest dozwolone... czy trzeba zakładać 10 kont i samemu je sobie wystawić? Czy trzeba szukać chętnych do sprzedaży barterowej? Jak to zrobić? Pomóżcie.... mam nadzieję, że któś podpowie jakieś rozwiązanie.....

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Dot.: Pomóżcie... Jak to zrobić? Czy to jest możliwe startując na polskim ebayu?

Jest na to rada. Uwazam ze polscy Ebajerowicze sa dyskryminowani ze wzgledu na zachowania niektorych, nielicznych zreszta, mieszkancow bylego demoludu. Dlatego prosze o kontakt na marek222 malpa yahoo kropka com  a sluze pomoca

**************************************
Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź