PayPal Limit wypłat i problem

Witam was, mam taki problem może miał ktoś podobny i będzie mógł mi pomóć, mianowicie gdy dzisiaj chciałem wypłacić pieniądze z mojego konta PayPal na moje konto bankowe to pojawia się taki komunikat jak na poniższym zdjęciu, wtedy gdy klikam na "Zwiększ limit" to przenosi mnie na główną stronę moje konta PayPal i nic się nie dzieje.

 

Próbuje też wejść w "Sprawdź, jaką kwotę możesz wysłać za pośrednictwem systemu PayPal" wtedy też przenosi mnie tylko na główną stronę moje konta. Nawet nie wiem czemu ten limit został mi nałożony i ile on wynosi i czemu w ogóle nie mogę wejść w zakładkę aby zobaczyć co to za limit i jak go mogę zdjąć myślę, że PayPal nałożył mi na konto jakiś skrypt który blokuje tą zakładkę.

 

Miał ktoś może podobny problem?

 

 

 

 

 

1.JPG

2.JPG

3.JPG

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

PayPal Limit wypłat i problem

Pewnie już rozwiązałeś ten problem, ale może komuś innemu przyda się moja odpowiedź. Miałam ostatnio podobny problem, pokazywał mi się taki sam komunikat, o konieczności zwiększenia limitu. Wydawało mi się to dziwne, bo przecież nie tak dawno weryfikowałam konto, właśnie w celu zniesienia limtów wypłat. Zapytałam poprzez wiadomość w Paypalu, dlaczego tak jest i czy muszę coś znów weryfikować, to odpisali mi, że konto mam już zweryfikowane, lility usunięte, więc wszystko jest ok. Spróbowałam znów wypłacić, i znów to samo. Więc napisałam kolejną wiadomość, tym razem ktoś zauważył, w czym tkwi problem i pomogli mi. Okazało się, że jakaś osoba, która kupiła ode mnie wcześniej przedmiot w walucie GBP nagle zorientowała się, że nie odebrała tego przedmiotu z poczty, póki był na to czas, przedmiot wrócił do mnie, a ta osoba otworzyła mi spór na Paypal, prosząc, abym wysłała przedmiot jeszcze raz. Do czasu zakończenia sporu Paypal zamroził mi kwotę zapłaconą za ten przedmiot. Niby wiedziałam o tym, ale myślałam, że nadwyżkę mogę spokojnie wypłacić. Okazuje się, że najpierw muszę przewalutować inną walutę, by pokryć ten deficyt w GBP (akurat teraz miałam na plusie tylko inne waluty). Czyli mimo, że ma się np. na saldzie PLN jakąś większą kwotę, to nie wypłaci się nawet jej części, póki na saldzie jakiejkolwiej innej waluty ma się cokolwiek na minus.

Nie wiem, czy Twój problem też był z tym związany, czy z czymś innym. Ogólnie polecam raczej dzwonić do Paypala, jeśli komuś zależy na czasie, bo z doświadczenia wiem, że do pisania z nimi trzeba mieć trochę cierpliwości (rozwiązanie problemu może trwać parę dni, chociaż nie można zarzucić im złej obsługi, ale zwykle piszą jedną wiadomość na dzień). Tymczasem telefonicznie raczej załatwiają wszystko od razu.

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

PayPal Limit wypłat i problem

Ha, ha, ha, jesteś tu, abyś tracił.

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź