anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Niechący zmieniłem konto na firmowe

Nie wiem co mnie podkusiło, chyba stwierdzilem ze fajnie tak... w koncu mam zarejestrowana dzialaność i kliknąłem. Okazuje sie ze odwrócenie tego procesu nie jest możliwe a konto mam juz pare ladnych lat i zebralem troche komentarzy wiec nie usmiecha mi sie zakladanie nowego i zaczynanie od zera. Czy z takiego "firmowego" konta moge sprzedawać rzeczy prywatnie nie związane z prowadzoną działalnością  ? Czy teraz jeśli sprzedam np używane klapki zony to musze wystawić na nie fakture/paragon ?

 

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Niechący zmieniłem konto na firmowe

Mozesz sprzedaawac co tylko chcesz z jakiegokolwiek konta.

Latwo wygenerowac raporty zawierajace artykuly wg. kodu czy slowa kluczowego. Starczy ze przy wystawianiu aukcji wstawisz jakis znacznik w tytul np w nawiasie czy bez np (P)  aby szybko je znalezc i wysortowac jesli trzeba bedzie. Moze numery?

 

nawygodniej miec osobne konta na osobne artykuly - tak robie i dla klientow latwiej gdy chca przejrzec inne art. z tej dziedziny ale mozna mieszac.

 

 

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Niechący zmieniłem konto na firmowe

Myślalem ze jestem jakos zobiligowany prawnie 🙂 jeśli mam konto typu buisnes to musze sprzewdawać jako firma i na wszystko wystawiać faktury/paragony, nawet na uzywane kapcie czy lekko noszone kalesony. Na allegro chyba jest tak ze ten kto ma konto firmowe to musi fakturę wystawić a przynajmniej powinien i moze się to skonczyć blokadą konta.

Rozumiem  ze na ebay nie ma takiego przymusu ?

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź