anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile idzie list z Holandii do Polski?

Witam . Czy wie może ktoś ile idzie list za 5 euro z Holandii do Polski? I  czy taki list jest rejestrowany czy tzw ,,zwykły,?

Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

Ile idzie list z Holandii do Polski?

brat wysyla do siostry i ida 3 dni jak w m.... strzeli nie sa polecone chyba ze wybrales opce z naklejka R ale to bys chyba powinien sam najlepiej wiedziec czy wybrales polecony czy nie polecony, jak zwykly to nie masz potwierdzenia czy ktos to odebral.

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

Ile idzie list z Holandii do Polski?

Dzięki za odpowiedz 🙂 tylko ta osoba nie napisała mi jaki to jest list czy rejestrowany ,czy zwykły. Dlatego moje pytanie jest jakie jaki to jest list za te kwotę. 

Dzięki raz jeszcze :)))

Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

Ile idzie list z Holandii do Polski?

to znowu ja 🙂  a ile idzie list prioretowy ? i czy jest rejestrowany? Bo napisał że wysłał takim właśnie listem a rzecz którą od niego kupiłam jest wystawiona do ponownego kupienia. PILNIE PROSZE O ODPOWIEDZ.

Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

Ile idzie list z Holandii do Polski?

Jakie  qrwa 3 dni ??? Zwykły list list z Holandii do Polski tu masz czasy przesyłek :

 

 
 

Standard service:

Letters and Parcels

without Track & Trace,

max. weight: 2 kg

 

7 - 13 dni roboczych !!!!

Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

Ile idzie list z Holandii do Polski?

Eee, nie należy się tym sugerować. List, który wysłałam z Nowej Zelandii do Wlk. Brytanii szedł niecały tydzień, a odległość-wiadomo-większa od tej między Holandią a Polską. 😉

Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź