NIEMIŁE ZASKOCZENIE ....

dziewanna1
Użytkownik
NIEMIŁE ZASKOCZENIE spotkało mnie dzisiaj przy wystawianu ponownym aukcji. Te aukcje . które dotychczas były bezpłatne / cena do 1,99 / - dzisiaj naliczono za nie przy wystawianiu po 0,35 zl. Dlaczego ??? - nic nie ma w komunikatach o podwyżce opłat za wystawianie. 😞
Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

NIEMIŁE ZASKOCZENIE ....

tu widze jakies info o zmianach oplat za wystawienie http://pages.ebay.pl/sell/sellerupdate/legal.html
Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

NIEMIŁE ZASKOCZENIE ....

Karolino nie czytasz postów na kafejce.Kilku już zostalo wydymanych.teraz przyszła kolej na Ciebie.Przy podnoszeniu opłat nie robi się szumu.informacja oczywiście jest, ale .......
Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

NIEMIŁE ZASKOCZENIE ....

Dodam jeszcze że nie ma problemu.Można nie wystawiać aukcji.Osobiscie wolę wystawić na comie.tam przynajmniej wiem za co placę.
Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

NIEMIŁE ZASKOCZENIE ....

dziewanna1
Użytkownik
Przyznaję sie.że mało mam czasu aby sledzic wszystkie posty /ciagle dziergam / - przegapiłam , ale dziekuje koledze ''poganiaczowi'' za link --juz przeczytalam i wiem , że jest to bardzo niekorzystne . Własnie sie '' głęboko'' zastanawiam czy dalej wystawiać na Eb.
~~~Karolina Szczecinianka ~~~~ ;-(
Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

NIEMIŁE ZASKOCZENIE ....

Sprobuj wystawić w USA czyli eBay.com albo w uk (Wielka Brytania) z opcją na USA za 5 pi.Aukcja bedzie Cię kosztować circa 15-30 pi.Myślę że warto.W razie pytań pisz na priva.NIE przez eBay.
Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź