lictacja w ostatnich sekundach

Witam

Mam takei pytanie. W ilu sekundach licytant jak najszybciej może zdązyć przebić i wygrac aukcję? Mam na myśli czas na oświeżenie przegladarki ze stroną z aukcją + wpisanie ceny ? Wilu minimum sekund jest sie w stanie to zrobić?

Z góry dziękuje za odp.
Wiadomość 1 z 8
ostatnia odpowiedź
7 ODPOW. 7

lictacja w ostatnich sekundach

z doswiadczenia: 6 sekund , 4 sekundy czasami nie starcza. Glownie zalezy ilu chetnych licytuje w ostatniej chwili, takze, ale mniej, od odleglosci i ruchu na laczach.

polecam snip.pl

********************
Rozwiążę każdy (prawie) problem związany z wysyłką (i nie tylko) przez Atlantyk (w obie strony). O Mnie...

Wiadomość 2 z 8
ostatnia odpowiedź

lictacja w ostatnich sekundach

Chyba że robisz to na jeden klik.Wtedy sekunda wystarczy.
Wiadomość 3 z 8
ostatnia odpowiedź

lictacja w ostatnich sekundach

Polecam snajper.pl . Nie zawiódł mnie jeśli dawałem rozsądną cenę . Snajper licytuje za Ciebie i nie trzeba gmyrać , ani się stresować . Snajper.pl wydyma za Ciebie wszystkich cwaniaczków . Polecam .
Wiadomość 4 z 8
ostatnia odpowiedź

lictacja w ostatnich sekundach

Piotrze ze snajpera teraz strzelają wszyscy.Ci ze wschodu i zachodu.Nawet miamcy i chamerykany też to mają.Chyba że każesz snajperowi wygrać.A jak trafisz na takiego samego przeciwnika to cena pójdzie w 1000000000000.Zapodaj mi na priva Twój nr tel mam kilka pytań.
Wiadomość 5 z 8
ostatnia odpowiedź

lictacja w ostatnich sekundach

Jeśli chodzi o snajpera to raz użyłem i też mi się podobał, ale dlaczego snajper mi radził ustawić 5 sekund do zakończenia aukcji? Ustawiłem 3 sek a snajper doradził 5.. Wie ktoś dlaczego taka rada? Przecież im mniej sekund tym lepiej...

Z góry dziękuję za odp.
Wiadomość 6 z 8
ostatnia odpowiedź

lictacja w ostatnich sekundach

Jest to sprawa ustawień.
Wiadomość 7 z 8
ostatnia odpowiedź

lictacja w ostatnich sekundach

Im mniej sekund tym wieksza szansa ze nie zdazysz szczegolnie jesli jest duzo chetnych lub serwer z aukcja jest daleko.

Rozwiazaniem jest uzycie kilku kont ustawiajac np. 3, 5, sekund
**************************************
Wiadomość 8 z 8
ostatnia odpowiedź