anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kolejny wał na ebay jak przytulić TWOJE pieniądze .... czyli jak NIE sprzedawać na ebay.

Posiadam konto na ebay od 2002 roku czyli 20 lat....

Czasem okazyjnie coś kupię coś sprzedam .

Nie ukrywam na tym portaliku jest coraz gorzej nie dość że podwójne łupienie kupujacego i sprzedajacego (naciąganie na "wysyłkach" i drakońskie prowizje ) 

To teraz doszedł jeszcze jeden numer.

Jaki ?

Ano sprzedałem cos za około 1000 Euro do tej pory takie sprzedaże zdarzały się może raz na rok może na dwa.

Ale tym razem jest Kolejny WAŁ

Jeszcze nie dostałem info o wpłacie kasy na "ICH" ale dostałem info że muszę "zweryfikować" swoje konto wysłać im skany dokumentów ?!

**bleep** ???

Bo niby są oszusci ? I co może ja mam wysłać towar gościowi (w sumie niczemu kupujacy nie jest) ale niech zapomnie ... bo może jakiś kombinator z ebaya stwierdzi że jednak coś się nie zgadza i przywłaszczą sobie środki ... i stwierdzą że kupujący dostał przedmiot to jemu się kasa nie należy a sprzedawca to (nie ważne ze wysłał) oszust ....  O NIE. 

 

Powiem tak ebayek zrobił się pazerny na kase.... i to już w sposób na chama ile i tylko jak się da ...

No cóż trzeba będzie unikać sprzedawania tu może co najwyżej traktować to jako tablicę ogłoszeń ... 

 

Wiadomość 1 z 8
ostatnia odpowiedź
7 ODPOW. 7

Dot.: Kolejny wał na ebay jak przytulić TWOJE pieniądze .... czyli jak NIE sprzedawać na ebay.

I co mineła doba ktoś odpisał zweryfikował ... oczywiście nie.

W cale się nie zdziwię jeśli NIC się nie stanie ... a kasę będą chcieli przytulić ... niech próbują 

Chyba trzeba bedzie w ogóle zrezygnowac z tego serwisu bo to nie ma żadnego sensu 

No nic ja nic nikomu nie wyśle ... zobaczymy co się będzie działo dalej

Jedno jest pewne ale ten cały ebay to G..WNO 

Kiedyś było źle teraz to już nawet nie jest źle 

jest tragicznie 

Żaden support nie istneje (kiedyś jeszcze można było z jakimś polakiem coś korespondowac) 

Dziś odpowiada albo automat (nie odpowiada) albo jakiś m...ba co to wpisuje z tabeli standardową odpowiedź.

Naprawdę przy tym allegro to ultra serwis nawet dla prywatnych sprzedawców.

 

Wiadomość 2 z 8
ostatnia odpowiedź

Dot.: Kolejny wał na ebay jak przytulić TWOJE pieniądze .... czyli jak NIE sprzedawać na ebay.

Wysłałem jeszcze raz i nagle załapało ?

I teraz nie wiem jakiś automat to robi ? 

Albo pociśniecie "grubszymi" mailami ?

 

Ale w zasadzie odpowiedzi nie dostałem żadnej ... bardzo dziwne ...

Wiadomość 3 z 8
ostatnia odpowiedź

Dot.: Kolejny wał na ebay jak przytulić TWOJE pieniądze .... czyli jak NIE sprzedawać na ebay.

Anonymous
Nie dotyczy

Mnie przekręcili na VAT i bezczelnie odpisali "nie mamy Pana płaszcza i co  nam Pan zrobi?"

Wiadomość 4 z 8
ostatnia odpowiedź

Dot.: Kolejny wał na ebay jak przytulić TWOJE pieniądze .... czyli jak NIE sprzedawać na ebay.

To są złodzieje u mnie koleś z USA coś kupił i nie odebrał przesyłki z awizo na poczcie bo zapomniał po czym zgłosił spór do ebay i przyznali mu zwrot pieniędzy następnie ebay zaniżył mi status sprzedawcy i teraz płacę większą prowizję od sprzedanych przedmiotów.

Wiadomość 5 z 8
ostatnia odpowiedź

Dot.: Kolejny wał na ebay jak przytulić TWOJE pieniądze .... czyli jak NIE sprzedawać na ebay.

Mam bardzo podobną sytuację, sprzedałem przedmiot do USA za 1000 $  i od ok 2 tygodni molestują mnie ,że mam zaktualizować dane bankowe konta. Jest dwie opcje pierwsza to klikasz PL i nr konta dostajesz kod potwierdzasz i powinno być OK ale nie oni uparli się na tę drugą opcję czyli wyciąg z banku itp itd wysyłałem im skany se stron bankowych różne i zawsze coś im było nie halo w końcu nie wytrzymałem i pojechałem do banku powiedziałem pani o co kaman i wydrukowała mi kilka stron gdzie na pierwszej jak wół jest napisane wyciąg z konta ,data wydanie a oni mi piszą ,że nie ma daty k.rwa pytam o co tu kaman? Dziś właśnie prawie 500 aukcji moich zmienili status z aktywne na nieaktywne i nadal czerwony komunikat abym zaktualizował dane a ja już ku.wa odchodzę od zmysłów i dziś mi napisali że sprawa została załatwiona i powinienem być zadowolony. Krew mnie zalewa widzę,że można załączyć pliki spróbuję dodać wyciąg z banku. Niestety nie wiem jak.

Wiadomość 6 z 8
ostatnia odpowiedź

Dot.: Kolejny wał na ebay jak przytulić TWOJE pieniądze .... czyli jak NIE sprzedawać na ebay.

JPRLD

 

Wiadomość 7 z 8
ostatnia odpowiedź

Dot.: Kolejny wał na ebay jak przytulić TWOJE pieniądze .... czyli jak NIE sprzedawać na ebay.

Weryfikacja rachunku to dopiero 1 etap zabawy w weryfikację...

W kolejnym zaczną wam blokować wszystkie wpłaty +$200 do czasu dotarcia towaru to kupującego +3dni.

Ja teraz mam już etap trzeci... weryfikację dowodu i moje drugie imię nie pasuje im do nazwiska...

 

Wiadomość 8 z 8
ostatnia odpowiedź