anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogę skontaktować się z osobami oszukanymi przez tego samego sprzedawcę

Jak  mogę skontaktować  się  z osobami oszukanymi przez tego samego sprzedawcę 

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Dot.: Jak mogę skontaktować się z osobami oszukanymi przez tego samego sprzedawcę

Ja zostałam oszukana w transakcji kupna telefonu 10 grudnia tego roku. Idę jutro na policję.

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Dot.: Jak mogę skontaktować się z osobami oszukanymi przez tego samego sprzedawcę

pobierzcie pełne dane sprzedawców

 

http://www.ebay.pl/sch/ebayadvsearch?LH_Auction=1&_from=R40&LH_Complete=1&_sacat=0&_nkw=171204368887...

 

wystarczy wpisac nr aukcji nazwe sprzedawcy i dostaniecie jego adres dane, nazwe dostaniecie na email itp. zróbcie też print screen ekranu z widokiem aukcji.

 

takie pytanie- aukcja krajowa czy z zagranicy te telefony? jesli płaciłaś 10 grudnia paypal'em, możesz jeszcze odzyskać pieniądze otwierajac spór na koncie paypal(mineło dopiero 30 dni a masz czas 45 dni)

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Dot.: Jak mogę skontaktować się z osobami oszukanymi przez tego samego sprzedawcę

przez ebay mozna dostac dane tylko tych uzytkownikow z ktorymi mialo sie transakcje - wiec uzyskanie danych kontaktowych innych kupujacych ktorzy zostali oszukani przez tego samego sprzedawce nie jest mozliwe - zwlaszcza, ze ebay ukrywa nazwy uzytkownikow

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź