anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Hej, mam problem...dodałam pierwszą rzecz na ebuy

Dodałam pierwszą rzecz na swoim koncie, podałam numer konta w ustawieniach, natomiast nie posiadam paypal i nie planuje jego założyć... jakos opinie na jego temat mnie nie przekonują do korzystania z niego. I tu się zaczynają schody... na aukcji widnieje forma płatności 1. PAYPAL 2. przelew- NIEDOSTĘPNY 3. przelew plus- NIEDOSTĘPNY. Jeżeli nie mam 1, 2 i 3 jest niedostępne to jak kupiec ma zapłacić za przedmiot? 

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Hej, mam problem...dodałam pierwszą rzecz na ebuy

Masz za maly dorobek pozatym nikt rozsadny nie kupi od kogos z zerowym dorobkiem w dodatku bez paypala.

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Hej, mam problem...dodałam pierwszą rzecz na ebuy

gdzie dokladnie pokazuje sie informacja ze te formy platnosci sa niedostepne? wrzuc screenshota

 

slowo 'Niedostepne/a' moze dotyczyc 'ochrony kupujacych', ktora akurat jest dostepna w przypadku platnosci paypalem

 

jak napisal przedmowca, bez oferowania platnosci paypalem sprzedaz tutaj sie raczej nie powiedzie

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Hej, mam problem...dodałam pierwszą rzecz na ebuy

PayPal to najbezpieczniejsza forma płatności, sama mam konto na ebay jestem kupującym i sprzedającym nigdy nie miałam w związku z tą metodą płatności żadnych problemów.
Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Hej, mam problem...dodałam pierwszą rzecz na ebuy

No nie wiem czy taki bezpieczny dla sprzedającego. Sprzedałem przedmiot i otrzymałem wpłatę na konto PayPal jednak nie mogłem tych pieniędzy wypłacić. Musiałem najpierw potwierdzić wysłanie przedmiotu poprzez podanie numeru trackingowego następnie kupujący musi potwierdzić otrzymanie przedmiotu zgodnego z opisem. A co jeśli powie, że paczka jest pusta ? lub towar jest uszkodzony?  

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź