anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie jest moja przesyłka???

Witam. 28 listopada 2017 dokonałem zakupu 1 przedmiotu, wszystko było ok do 05 grudnia. Paczka dotarła do Polski i od tego czasu nie wiem co się z nią dzieję,proszę o poradę, oto link

http://www.17track.net/en/track?nums=F104411711290011&fc=0

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

Dot.: Gdzie jest moja przesyłka???

czy pytałeś sprzedawcę o możliwość sprawdzenia statusu przesyłki po jego stronie? 

 

niestety w tym okresie trzeba liczyć się z opóźnieniami, sam miałem ostatnio kilka spraw o nieotrzymanie przedmiotu, w jednym przypadku inpost dostarczyl w tygodniowym opóźnieniem, a ich tracking pokazywał cały czas info sprzed miesiąca, że sprzedawca wygenerował shipping label... a przesyłka była typu international priority

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Dot.: Gdzie jest moja przesyłka???

czy pytałeś sprzedawcę o możliwość sprawdzenia statusu przesyłki po jego stronie? 

 

niestety w tym okresie trzeba liczyć się z opóźnieniami, sam miałem ostatnio kilka spraw o nieotrzymanie przedmiotu, w jednym przypadku inpost dostarczyl w tygodniowym opóźnieniem, a ich tracking pokazywał cały czas info sprzed miesiąca, że sprzedawca wygenerował shipping label... a przesyłka była typu international priority

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Dot.: Gdzie jest moja przesyłka???

Witam. Przesyłka doszła na czas.Okazało się że przewoźnik nie aktualizował jej położenia.
Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź