EbayMag

Hej

 

Czy korzystacie już może z ebaymag.com ? Ja mam konto założone w polsce z paypalem w PLNach, ale jak staram się dokończyć proces aktywacji konta na ebaymag.com to pisze, że "Konto nie jest gotowe". Jedną z opcji, która tam jest nie wyłaczone to automatyczne płatności dla Ebaya. Nie mogę włączyć tej płatności, bo nie mam konta PP w Euro. Jakieś to chore....

 

ktoś używa tego ebaymag.com?? Macie podobne problemy czy już dzięki niemu coś sprzedajecie ??

 

Łukasz

Wiadomość 1 z 16
ostatnia odpowiedź
15 ODPOW. 15

EbayMag

Jest tam gdzieś jeszcze taka opcja, gdzie ustawia się portal aukcji macierzystych, z której mają być tłumaczone aukcje, czyli w twoim przypadku PL. Czy to ustawiłeś? Nie pamiętam dokładnie w której zakładce, ponieważ teraz nie mogę sprawdzić, mają problemy techniczne...

Wiadomość 11 z 16
ostatnia odpowiedź

EbayMag

zdaje mi sie, ze ebaymag nie bierze jako ofert źródłowych ofert wystawionych na ebaypl tylko oferty wystawione na innych ebayach i nie tłumaczy z polskiego tylko np. z angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego i kilku innych
Wiadomość 12 z 16
ostatnia odpowiedź

EbayMag

Czy byłbyś tak pomocny i sprawdził jaka to zakładka bo nie mam pojęcia gdzie tego szukać, a i tak serdecznie dziękuje za pomoc. 

 

Co do ofert tez myślałem ze problemem jest tłumaczenie z pl i wystawiłem swoją aukcje w języku angielskim na ebay.uk i dalej nic...

Wiadomość 13 z 16
ostatnia odpowiedź

EbayMag

Wydaje mi się, że jednak masz to już ustawione:
Chodzi o zakładkę „Serwisy” i tam wybierasz domyślny serwis, a następne te na które mają tłumaczyć.
Czy pisałeś do ebay?
Ewidentnie w tym eBaymag jest coś nie tak

Wiadomość 14 z 16
ostatnia odpowiedź

EbayMag

W proponowanych nawet nie mam polskiego ebaya... 

 

To jest jakas rożnica że wystawilem produkt na ebay.uk a nie jak pisze ebay.co.uk ? 

 

Załączam kolejnego prt screenaebam.png

Wiadomość 15 z 16
ostatnia odpowiedź

EbayMag

W takim razie chyba będziesz musiał pomęczyć obsługę ebay.

Z tego co widzę to jest tylko ebay.co.uk, prawdopodobnie wpisałeś ebay.uk i automatycznie przekierowało Cię na prawidłową, czyli co.uk, więc raczej to nie jest przyczyną problemów

Wiadomość 16 z 16
ostatnia odpowiedź