EbayMag

Hej

 

Czy korzystacie już może z ebaymag.com ? Ja mam konto założone w polsce z paypalem w PLNach, ale jak staram się dokończyć proces aktywacji konta na ebaymag.com to pisze, że "Konto nie jest gotowe". Jedną z opcji, która tam jest nie wyłaczone to automatyczne płatności dla Ebaya. Nie mogę włączyć tej płatności, bo nie mam konta PP w Euro. Jakieś to chore....

 

ktoś używa tego ebaymag.com?? Macie podobne problemy czy już dzięki niemu coś sprzedajecie ??

 

Łukasz

Wiadomość 1 z 16
ostatnia odpowiedź
15 ODPOW. 15

EbayMag

mi problem jest znany, ale jak piszesz wymagane sa automatyczne platnosci, ktore sa tylko przy ustawieniu euro jako waluty konta ebay

Wiadomość 2 z 16
ostatnia odpowiedź

EbayMag

Własnie i co teraz. Skoro konto mam w Polsce i jest w PLN. Mam tam podpiąć konto walutowe, do PP? To pomoże ?

Wiadomość 3 z 16
ostatnia odpowiedź

EbayMag

Kiedyś pytałem się obsługi powiedzieli mi, że mogę normalnie zmienić bez żadnego konta walutowego na płatności w euro, tylko jet jeden problem, trzeba zakończyć wszystkie aukcje i później ponownie je wystawić, więc odpuściłem.... Boję się, że przez to stracę ciągłość sprzedaży

Wiadomość 4 z 16
ostatnia odpowiedź

EbayMag

Witam wszystkich serdecznie.

 

Borykam się z takim problem, aczkolwiek wystawiłem swój produkt na ebay.pl oraz na ebay.uk. Dlaczego nie mogę skorzystać z opcji ebaymag? Chciałbym aby moje aukcje były tłumaczone na inne języki i wystawiane od razu na innych ebayach, ale nie mam takiej możliwości.

 

W czym leży problem? W opisie podrzucam tez scrreny.

 

Z gory serdecznie dziękuję za pomoc.

 

 

 

 

ebaymag1.png

ebaymag2.png

ebaymag3.png

 

 

Wiadomość 5 z 16
ostatnia odpowiedź

EbayMag

A czy masz włączone automatyczne płatności dla ebay?

Wiadomość 6 z 16
ostatnia odpowiedź

EbayMag

tak w Euro ...

Wiadomość 7 z 16
ostatnia odpowiedź

EbayMag

A czy w zakładce konto (ebaymag) masz wszystko podświetlone na zielono? Np. "Forma płatności dla opłat ebay" i czy pod nickiem w tej zakładce jest informacje, że konto jest aktywne?

Wiadomość 8 z 16
ostatnia odpowiedź

EbayMag

Wszystko jest aktywne.

 

28308721_1610553085687374_1462720748_n.jpg

Wiadomość 9 z 16
ostatnia odpowiedź

EbayMag

Wygląda, że wszystko jest ok. Patrząc na te ustawienia powinno śmigać. Ja Ci chyba nie pomogę. Napisz do EbayMag, chociaż wiem z własnego doświadczenia, że oni nie odpisują. Ale spróbuj napisać do eBay, oni mimo wszystko są ostatnio dość pomocni. Opisz całą sytuację, może pomogą.

Wiadomość 10 z 16
ostatnia odpowiedź