Ebay oszuści? proszę o pomoc

Witam. Kilka dni temu sprzedałem drukarkę do oznaczników przemysłowych  w 100 procentach sprawną. Niestety kupujący uszkodził urządzenie twierdząc że otrzymał towar uszkodzony a w toku sprawy ebay żąda odemnie zwrotu pieniędzy za uszkodzony towar przez kupującego. Koszt to prawie 1000 euro. Na ebay jestem ponad 12 lat posiadam 100 procent ocen pozytywnych. Zawsze każdy towar opisuję żetelnie oraz zgodnie ze stanem faktycznym. Na dodatek urządzenie które sprzedałem, według regulaminu ebay nie podlega zwrotowi (maszyny przemysłowe) które firma ebay nie realizuje i łamie swoje postanowienia. Czy znacie jakąś firmę która podejmie się walki z nieuczciwymi praktykami prowadzonymi na portalu sprzedażowym ebay? Więcej informacji mogę przesłać na e-mail. Nie jestem oszustem i nigdy w swoim życiu nie wystawiłem towaru który był by niezgodny z opisem. Proszę pomóżcie jeśli mieliście do czynienia w podobnej sprawie. Całą komunikację z ebay prześlę zainteresowanym na adres e-mail. Przepraszam za składnie ale nerwy które mną targają są nie do opanowania. Nie śpę od kilku dni, mam stany depresyjne że po tylu latach zostałem niesłusznie posądzony o oszustwo.  Proszę o pomoc. 

1000010288.jpg

Wiadomość 1 z 1
ostatnia odpowiedź
0 ODPOWIEDZI 0