anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

E-bay każe płacić za menagera sprzedaży, który był darmowy.

31.08.2013 miałam naliczoną płatność za sierpień 4,49 zł i taką wpłaciłam.Naliczono mi po tym fakcie
Opłaty subskrypcyjne i jednorazowe 7,98 zł
za menagera sprzedaży, a on był bezpłatny, aż do 16.09.2013. Napisałam już kilkanaście maili z prośbą o usunięcie tej niesłusznej opłaty. Jedni odpisywali, że zajmą się sprawą, inni odpisywali, że naliczono mi za połowę opłaty, ponieważ ona wchodzi w życie w połowie września. Tylko nikt mi nie wyjaśnia dlaczego to co wchodzi we wrześniu jest naliczone w sierpniu w okresie darmowego korzystania.

Dziś dostałam złowrogi mail z informacją, że jeżeli nie ureguluję, to mi zamkną konto. Jednak dlaczego ja mam płacić za coś co było darmowe. To jakiś horror.

Nie wiem co ma robić, bo jak tam jest taki bałagan, to mi wreszcie zamkną to konto, potem przeproszą, a ponad 100 aukcji będę musiała z powrotem ręcznie wstawiać, bo jak zamykają to wszystko niknie.

Apeluję do wszystkich – sprawdzajcie naliczone kwoty, bo widać coś się w e-bay zacięło i nas kasuje za friko.

Wiadomość 1 z 11
ostatnia odpowiedź
10 ODPOW. 10

Dot.: E-bay każe płacić za menagera sprzedaży, który był darmowy.

tak, to sie zgadza, i dalej bedzie darmowy jesli bedziesz mial subskrypcje sklepu eBay, jesli nie naliczaja proporcjonalnie oplate z miesiecznym wyprzedzeniem 😜

Wiadomość 11 z 11
ostatnia odpowiedź