anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro - opinie na teamt prowizji

robcio88
Użytkownik
Witam. Chciałbym poruszyć dyskusje, na temat opłat allegro. Inne serwisy jak świstak czy ebay nie zdzierają tyle kasy co allegro, jak myslicie dlaczego u nich jest taka polityka, ?(płacisz za wystawienie aukcji + prowizja za sprzedany przedmiot = czy to nie jest chore??

Ps. proszę sobie darować pisać, że dlatego pobierają takie opłaty bo muszę utrzymać całą kadrę + serwery
Wiadomość 1 z 53
ostatnia odpowiedź
52 ODPOW. 52

Allegro - opinie na teamt prowizji

modlin8
Użytkownik
popieraj to co polskie,a nie allezdirecy-izraelsko brytyjskie,jest polski serwis aukcjefm
Wiadomość 41 z 53
ostatnia odpowiedź

Allegro - opinie na teamt prowizji

modlin8 alezdziercem i nienormalnym gosciem to chyba ty jestes!!ja korzytsam z aukcjefm i jakos dobrze mi idzie idz lepiej na allegro i tam dalej płac tym patafianom prowizje astronomiczne pozdro
Wiadomość 42 z 53
ostatnia odpowiedź

Allegro - opinie na teamt prowizji

dred53610
Użytkownik
no cóż tak to jest na allegro, ja tam sprzedawałam 4 lata, teraz zawiesili mi konto bo zmieniłam nazwisko z panieńskiego na mężatke, troche to śmieszne bo jestem kobietą, i tyle mi dało jak narazie zycie małżenskie, i nie ma co im udawadniać bo oni i tak wiedzą najlepiej, na odp. sie czeka 3 dni, jak nie więcej, a teraz nie mogę się znaleźć na ebay, dla mnie to czarna magia 😞
pozdrawiam wszystkich
Wiadomość 43 z 53
ostatnia odpowiedź

Allegro - opinie na teamt prowizji

allegro to złodzieje i nie ma co dyskutować, zawieszają konto a nigdy nie odsyłają nadpłaty banda palantów!
Wiadomość 44 z 53
ostatnia odpowiedź

Allegro - opinie na teamt prowizji

606737714
Użytkownik
weber--2006 (0 )17-lip-07 20:58 CEST
...a prawda jest taka! Prowizje dla allegro pochłaniają mi więcej kasy niż koszty sprowadzenia towaru z Chin

toteż kupuję na ebayu bo na allegro to sporadycznie 🙂 . Wielu ludzi (znajomych i nieznajomych) którzy dowiedzieli się ode mnie że kupować można nietylko na alledrogo pytali się jak założyć konto na ebay , jak się tam (czyli tu) kupuje , jakie jest bezpieczeństwo... więc chyba ich liość rośnie. Natomiast nikt mnie nie zapytała ni razu jak założyć konto na alledrogo. Powoli ludzie zaczną się przekonywać do ebaya . Pożyjemy zobaczymy. Im więcej niezadowolonych za alledrogo tym więcej zwolenników z ebaya (bo w końcu trzeba poszukać alternatywę). Mnie kiedyś przekonało zachowanie jednego z "adminów" do zarejestrowania się na ebayu - tu z tego miejsca bardzo mu dziękuję (zapewne nieświadomie dobry uczynek zrobił). Oczywiście regulamin to jedno co może acz nie musi mieć związek z zachowaniem takiego w stronę "szaraczków". Niedługo ilość "gwiazdek" przerośnie te z alledrogo co mam. Jednoznacznie świadczy to o "moralach" 🙂 . Jak dotąd nie doświadczyłem "wałka" na ebayu (wszystko przede mną) , jakoś nie mam odruchu sprawdzania reputacji sprzedającego tak jak to jest na alledrogo. Drugą stroną medalu jest fakt że tematy tu na forum jakie są stare 😄 . Spojrzcie na daty. A na forum alledrogo co chwila jakieś temat typu "zostałem oszukany co zrobić?" . Jak dla mnie nie ma co porównywać ebay z alledrogo bo to dwa różne światy. Co tworzy społeczność (internetową) to MENTALNOŚĆ. Na alledrogo tego nie ma więc co... nadrabiają kasą. Kasa misiu kasa 🙂 Tam ludzie się rejestrują i kupują bo są zwabieni reklamami. Widzieliście gdzieś reklamę ebay i paypal?? Nie zauważyłem a szkoda.
Wiadomość 45 z 53
ostatnia odpowiedź

Allegro - opinie na teamt prowizji

606737714
Użytkownik
ten "nieświadomy" admin to był z allegrogo , tak dla sprostowania
Wiadomość 46 z 53
ostatnia odpowiedź

Allegro - opinie na teamt prowizji

Nikt Cie nie zmusza do korzystania z Allegro:) 

Zapraszam do sklepu z odżywkami i suplementami diety liftmore.pl. Z innej beczki, sprawdź ile wynosi
prowizja na Allegro.
Wiadomość 47 z 53
ostatnia odpowiedź

Allegro - opinie na teamt prowizji

Allegro ma prowizje to fakt, ale jak sobie przeliczycie prowizje eBay + prowizje Paypal + przewalutowanie przymusowo na konto w PLN w USD nie możesz (nawet jeśli masz takie konto walutowe) to wyjdzie więcej niż na allegro. 

 

Co więcej w moim przypadku środki Paypal są cały czas wstrzymane i na chwilę obecną zasponsorowałem komuś produkt. Na allegro jest tak, że zapłacisz te 37 zł za wyróżnienie i jesteś na topie tutaj tego nie ma. 

Mimo wszystko eBay ma dużo większy zasięg co zwiększa popyt na nasze produkty, ale minusem jest to, że rywalizujemy ze światem ( w tym z Chinami) a z nimi ciężko jest wygrać cenowo. 

 

Tak czy inaczej nie ma co się poddawać, tylko analizować rynek. Pozdrawiam

Wiadomość 48 z 53
ostatnia odpowiedź

Allegro - opinie na teamt prowizji

Najlepiej handlowac na nowej platformie u-stock.pl
Niska prowizja od sprzedazy, darmowe wystawianie, darmowe reklamy w social media i wiele innych promocji a otrzymujemy wszystko to samo co na allegro czy ebay. Wystarczy poczytac i sprawdzic, wiem ze swojego doswiadczenia ze u-stock.pl szukaja kupcow dla swoich uzytkownikow. Poza tym nie maja swojego sklepu jak allegro.
Wiadomość 49 z 53
ostatnia odpowiedź

Allegro - opinie na teamt prowizji

Ale ebay ma wysokie prowizje jak allegro. Najlepsza alternatywa dla obu platform jest u-stock.pl
Darmowe wystawianie, niskie prowizje i wiele darmowych dodatkow jak np reklamy w social media naszych produktow. Mila i szybka obsluga poprzez czat
Wiadomość 50 z 53
ostatnia odpowiedź