anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zostałem oszukany, nie otrzymałem telefonu, 0 kontaktu

Ząłożyłem konto na ebay.pl i przy 1 transakcji zostałem osuzkany, wysłałem przelewem zwykłym 1490 zł za iphone 5s..

.kusiłą mnie cena, miałem troche podejrzeń, sprzedawca nie dął mi numeru tel jak prosiłem, nie było przesyłki za pobraniem,,,ale co tam pomyślałem, proszę o kontakt oszukane osoby w celu wspólnego rozwiazania sprawy. Cyz ktoś odzyskał pieniadze? jakie są szanse

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Zostałem oszukany, nie otrzymałem telefonu, 0 kontaktu

ty masz nie czekac tutaj, az choc laskawie napisze albo i nie pisz, tylko zglosic sie na policje, zrobic wydruk z aukcji jesli jeszcze nie wylecial w kosmos i potwierdzenie zaplaty przelewem

 

serwis w tej sprawie nie pomoze, bo nie placiles poprzez PayPal, nawet nie kiwnie paluszkiem jesli do nich napiszesz

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Zostałem oszukany, nie otrzymałem telefonu, 0 kontaktu

Witam

 

Mam ten sam problem. Też zarejestrowałem się tylko po to żeby kupić tel a dokładnie Xperie Z. Wylicytowałem, pieniądze wpłaciłem zwykłym przelewem i cisza. Telefon kupiony 12.11, pieniądze wpłaciłem następnego dnia a do dzisiaj nie ma tel. Najlepsze jest to że sprzedawca napisał że jak tylko dostanie pieniądze to postara się wysłać tel nawet tego samego dnia. Od tamtej pory wysłałem 3 zapytania do sprzedacy że nie dostałem tel i czy w ogóle został wysłany ale bez odzewu. Założyłem sprawę na ebay ale co oni mogą zrobić...zawiesić konto??? mam pokwitowanie wpłaty i jutro idę z tym na policje. W końcu jakoś musiał wystawić ten tel, logować się na konto itd także jakiś adres ID powinni mieć no i konto bankowe też na kogoś pewnie jest/było. Mam nadzieję że nie ujdzie to bezkarnie. W moim przypadku to jedynie 610zł...jedynie w porównaniu do tej sumy którą Ty właciłeś.

 

Pozdrawiam

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Zostałem oszukany, nie otrzymałem telefonu, 0 kontaktu

Świetnie u mnie to 1550 zł 

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź